Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych

Współczesne drzwi drewniane wewnętrzne spełniają najwyższe wymogi zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa. Wysokiej klasy modele występują w tak bogatym asortymencie, że bez trudu dobierzecie Państwo odpowiedni egzemplarz pasujący do wystroju wnętrza, a także funkcjonalny na miarę aktualnych standardów.

Nowoczesne drzwi drewniane wewnętrzne wielu zastosowań

drzwi wewnętrzne do pokojuWnętrza domów i mieszkań niebędące w formie otwartych przestrzeni oddzielać powinny drzwi spełniające dobrze swoje zadanie. Ze względu na specyfikę i rodzaj tych pomieszczeń niezbędne jest rozważne dokonanie wyboru.

Proponując Państwu drzwi wykonane z drewna oferujemy warianty tworzone w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych na bazie ciekawych i efektownych projektów.

Spośród drzwi wewnętrznych można wybrać między innymi:

  • do łazienki

  • do pokoju

  • do sypialni

  • do pokoju dziecięcego,

  • do garderoby

Poszczególne modele dostępne są w wielu wzorach i gamach kolorystycznych. Możecie Państwo wybrać na przykład drzwi wewnętrzne wenge, czyli w kolorze bardzo ciemnego brązu drewna tropikalnego. Między czernią a bielą oferujemy cała paleta barw drzwi, od klasycznych po mniej standardowe, aby ożywić wnętrze, dodać elegancji lub swobodnego wyglądu.

Drzwi wewnętrzne z futryną czy bez?

drzwi przeszklone do pokojuOścieżnica, zwana także futryną, stabilizuje drzwi i jest konstrukcją niezbędną do ich montażu. Zdarza się, że przy wstawianiu nowych drzwi wymiana ościeżnicy nie jest konieczna, natomiast w przypadku uszkodzeń dotychczasowej będzie to niezbędne.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą stanowią kompletny zestaw, który idealnie dopasuje się do ściany. Zależnie od indywidualnych potrzeb pomożemy dobrać konkretny wzór, czyli:

  • drzwi pełne – do pomieszczeń takich jak sypiania, gabinet, a także łazienka dostępna z holu i z innych przestrzeni otwartych,

  • drzwi przeszklone – kompromis pomiędzy otwarciem i zamknięciem pomieszczeń; wiele rodzajów i barw szkła,

  • drzwi częściowo przeszklone – najlepsze do łazienki lub pokoju dziecięcego, wpuszczają światło, a jednocześnie osłaniają wnętrze.

Połączenie drzwi z dostarczoną przez nas ościeżnicą zapewnia trwałość konstrukcji, szczelność po montażu oraz niezawodną pracę systemu. Przyjemniej jest mieszkać w domu wyposażonym zgodnie z potrzebami.

Kompletne rozwiązana w zakresie drzwi wewnętrznych

Kryteria oceny drzwi drewnianych wewnętrznych dotyczą ich wyglądu oraz jakości wykonania, a także mechanizmów, dzięki którym dany model działa prawidłowo. Wybierając produkty od wiodących producentów macie Państwo pewność, że zostały stworzone jako kompletna propozycja, a wszystkie jej elementy spełniają rygorystyczne wymogi.

W firmie Diadom znajdziecie Państwo rozwiązania wysokiej jakości na miarę oczekiwań. Zadowolenie naszych klienci z Białegostoku i okolic jest najlepszym potwierdzeniem, że w pracę wkładamy całą wiedzę oraz energię dążąc do oczekiwanych efektów. Trwała i bezpieczna stolarka to nasza wizytówka, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

VOSTER
Katalog 2020

Oferta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Pobierz katalog

ADMAR
Katalog 2020

Oferta drzwi ramowych

Pobierz katalog