Kolory drzwi w domu mogą podkreślać charakter wnętrz lub stanowić jedynie dopełnienie całej aranżacji. Białe drzwi  skomponują się z klimatem pomieszczenia, a za sprawą elementów dekoracyjnych mogą być także symbolem nowoczesnego lub klasycznego stylu w wystroju Państwa domu.

Białe drzwi wewnętrzne dobrej jakości

Trwałość stolarki drzwiowej bierze się z materiałów użytych w procesie produkcji oraz precyzji wykonania kompletu wraz z ościeżnicą. Oferowane przez producentów drzwi białe dostępne są w wielu wariantach ze względu na wygląd i właściwości.

Skrzydła drzwiowe w bogatej gamie przeszkleń i zdobień pozwolą Państwu dokonać właściwego wyboru. Białe drzwi wewnętrzne są efektem zaawansowanych technologicznie działań lub użycia odpowiednich preparatów.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi:

  • drewniane,
  • z płyty pilśniowej: twardej HDF lub półtwardej MDF
  • szklane

Tak szeroki asortyment sprawia, że w dziedzinie projektowania wnętrz nie trzeba się ograniczać do najprostszych modeli. Również nowatorskie aranżacje zrealizujecie Państwo bez przeszkód decydując się na wybrane produkty skomponowane ze stylem pomieszczeń.

Co stanowi kolor drzwi białych?

Naturalne drewno nie występuje w kolorze czystej bieli, dlatego niezbędne są określone materiały i techniki do uzyskania barwy drzwi wewnętrznych białych. Spośród wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych te najbardziej optymalne stosują wiodący producenci.

Trwałe oraz efektowne metody nanoszenia warstwy wierzchniej lub nakładania jej w procesie produkcji sprawiają, że efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami.

Najpopularniejsze sposoby nadawania skrzydłom drzwiowym białej wykorzystują:

  • malowanie – specjalistyczne farby opcjonalnie z lakierowaniem,
  • foliowanie – folia PCW imitująca strukturę drewna,
  • laminowanie – okleina z włókien celulozowych również imitująca drewno,
  • fornirowanie – fornir, czyli cienka warstwa drewna z naturalnym usłojeniem.

Walory estetyczne dostępnych produktów są podniesione przez ciekawy kształt paneli, inspirujące przeszklenia oraz inne elementy ozdobne. Elementy te stanowią spójną całość ze skrzydłem drzwiowym i ościeżnicą, aby cały system wyglądał profesjonalnie.

Drzwi wewnętrzne łatwe w montażu

Współczesne modele drzwi dostępne są z zawiasami i ościeżnicami, które ułatwiają montaż i zapewniają komfort użytkowania. Podczas wykonywania kolejnych realizacji na terenie Białegostoku oraz innych miast prace montażowe przebiegają szybko i sprawnie.