Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych

Drewno sosnowe łączy w sobie moc i wytrzymałość, dlatego wykonane z niego drzwi wewnętrzne są nieustannie popularne na rynku stolarki drewnianej. Ciekawa barwa tego surowca w wersji pierwotnej, a także po malowaniu lakierem lub bejcą to atuty, które bez trudu odmienią wnętrze Państwa domu.

Przykładowe modele drzwi drewnianych

DOMASZEWSCY
Katalog 2020

Oferta drzwi sosnowych i dębowych

Piękno drzwi wewnętrznych sosnowych

Tradycja wykorzystania drewna do produkcji drzwi i okien nie dała się dotąd wyprzeć przez inne dostępne materiały. Drzwi wewnętrzne sosnowe są jednym z przykładów na to, jak można splatać tradycję z nowoczesnością, czego dowodem są współczesne dostępne modele.

Wybierając drzwi do sypialni, łazienki, czy pokoju dziecięcego, a także każdego innego pomieszczenia w domu, warto postawić na produkty drewniane, ponieważ tworzone są z inspiracji naturą.

Spośród wielu atutów sosny na drzwi wewnętrzne sosnowe można wymienić:

  • właściwości elektrostatyczne – sosna nie naładowuje się energią i zapobiega wirowaniu kurzu,

  • higroskopijność – drewno samoczynnie wchłania oraz oddaje wilgoć prowadząc do równowagi w tej kwestii,

  • sprężystość – ułatwia obróbkę drewna i stworzenie drzwi zgodnie z projektem oraz przeznaczeniem,
  • wytrzymałość – odporność między innymi na uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur, stałą eksploatację.

Takie drzwi tworzone w nowoczesnych parkach maszynowych z przestrzeganiem norm i procedur pozwalają skutecznie i efektywnie chronić Państwa prywatność oraz zapewniać spokój każdemu z domowników.

Drewniane drzwi wewnętrzne dla wymagających

W dobie niezwykłej konkurencyjności wszelkich dóbr oraz za sprawą szerokiej gamy produktów, potrzeby nabywców traktowane są z dużą uwagą. Celem producentów drewnianych drzwi wewnętrznych jest tworzenie modeli skrojonych na miarę oczekiwań.

Koszt staje się sprawą drugorzędną, a na pierwszy plan wysuwają się indywidualne cechy konkretnych produktów. Przykładem mogą być chociażby zastosowane różne rodzaje szkła.

Znaleźć tu można między innymi szkło:

  • metaliczne,

  • matowe,

  • piaskowane,

  • witrażowe,

  • barwione.

Duży wybór wzorów oraz struktur powierzchni szkła sprawia, że drewno tworzy z nim spójną całość i sosnowa kanwa stanowi dobre tło dla tych elementów dekoracyjnych.

Pozwala to jeszcze bardziej podkreślić charakter domu lub mieszkania.

Idealne drzwi drewniane do Państwa domu

Kontaktując się z nami możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie drzwi drewnianych, które zamontujemy w domu lub firmie gwarantując wysoką jakość usługi. Współpraca z wiodącymi producentami stolarki drzwiowej pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia na terenie Białegostoku oraz bliższych i dalszych okolic.