Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych

Drewno sosnowe łączy w sobie moc i wytrzymałość, dlatego wykonane z niego drzwi wewnętrzne są nieustannie popularne na rynku stolarki drewnianej. Ciekawa barwa tego surowca w wersji pierwotnej, a także po malowaniu lakierem lub bejcą to atuty, które bez trudu odmienią wnętrze Państwa domu.

DOMASZEWSCY KATALOG

Pobierz katalog drzwi drewnianych

Poznaj ofertę drzwi sosnowych lub dębowych firmy Domaszewscy
DOMASZEWSCY KATALOG

Przykładowe modele drzwi drewnianych

Piękno drzwi wewnętrznych sosnowych

Tradycja wykorzystania drewna do produkcji drzwi i okien nie dała się dotąd wyprzeć przez inne dostępne materiały. Drzwi wewnętrzne sosnowe są jednym z przykładów na to, jak można splatać tradycję z nowoczesnością, czego dowodem są współczesne dostępne modele.

Wybierając drzwi do sypialni, łazienki, czy pokoju dziecięcego, a także każdego innego pomieszczenia w domu, warto postawić na produkty drewniane, ponieważ tworzone są z inspiracji naturą.

Spośród wielu atutów sosny na drzwi wewnętrzne sosnowe można wymienić:

  • właściwości elektrostatyczne – sosna nie naładowuje się energią i zapobiega wirowaniu kurzu,

  • higroskopijność – drewno samoczynnie wchłania oraz oddaje wilgoć prowadząc do równowagi w tej kwestii,

  • sprężystość – ułatwia obróbkę drewna i stworzenie drzwi zgodnie z projektem oraz przeznaczeniem,
  • wytrzymałość – odporność między innymi na uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur, stałą eksploatację.

Takie drzwi tworzone w nowoczesnych parkach maszynowych z przestrzeganiem norm i procedur pozwalają skutecznie i efektywnie chronić Państwa prywatność oraz zapewniać spokój każdemu z domowników.

Drewniane drzwi wewnętrzne dla wymagających

W dobie niezwykłej konkurencyjności wszelkich dóbr oraz za sprawą szerokiej gamy produktów, potrzeby nabywców traktowane są z dużą uwagą. Celem producentów drewnianych drzwi wewnętrznych jest tworzenie modeli skrojonych na miarę oczekiwań.

Koszt staje się sprawą drugorzędną, a na pierwszy plan wysuwają się indywidualne cechy konkretnych produktów. Przykładem mogą być chociażby zastosowane różne rodzaje szkła.

Znaleźć tu można między innymi szkło:

  • metaliczne,

  • matowe,

  • piaskowane,

  • witrażowe,

  • barwione.

Duży wybór wzorów oraz struktur powierzchni szkła sprawia, że drewno tworzy z nim spójną całość i sosnowa kanwa stanowi dobre tło dla tych elementów dekoracyjnych.

Pozwala to jeszcze bardziej podkreślić charakter domu lub mieszkania.

Idealne drzwi drewniane do Państwa domu

Kontaktując się z nami możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie drzwi drewnianych, które zamontujemy w domu lub firmie gwarantując wysoką jakość usługi. Współpraca z wiodącymi producentami stolarki drzwiowej pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia na terenie Białegostoku oraz bliższych i dalszych okolic.