VOSTER
Katalog 2020

Oferta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

ADMAR
Katalog 2020

Oferta drzwi ramowych

DOMASZEWSCY
Katalog 2020

Oferta drzwi sosnowych i dębowych

Pokoje w domu lub mieszkaniu stanowiące odrębne pomieszczenia oddzielane są niemal zawsze drzwiami, ponieważ skrzydło drzwiowe stanowi dobrą barierę, a jednocześnie dopełnienie aranżacji danego wnętrza. Rynek drzwi pokojowych stale poszerza się o nowe modele i ciekawe systemy za sprawą producentów wzbogacających swój asortyment.

Innowacje w dziedzinie drzwi pokojowych

drzwi z korytarza prowadzące do pokojuWiodące firmy, które w swojej ofercie posiadają drzwi pokojowe często poszerzają asortyment, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe między innymi przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń wysokiej klasy użytych w procesie produkcji.

Estetykę i funkcjonalność pomieszczeń w domu i mieszkaniu można podnieść za pomocą tych modeli, które oprócz podstawowych funkcji wnoszą do wnętrz powiew nowoczesności.

Można tu wymienić takie właściwości tych drzwi, jak:

  • ukrytą ościeżnicę – skrzydło drzwiowe stanowi jedną płaszczyznę ze ścianą, brak tu wystających elementów futryny,

  • nietypową wysokość – drzwi sięgające niemal do sufitu optycznie podwyższają każde pomieszczenie,

  • wykończenie – od pełnego matu po wysoki połysk; czarne, białe oraz kolorowe o różnej intensywności kolorów,
  • konstrukcję – między innymi łamane dzielone na dwie części lub przesuwne z cichym górnym mechanizmem jezdnym.

Nowoczesne są także warstwy wierzchnie tworzone w oparciu o zaawansowane technologie. Bez względu na to, czy drzwi są malowane, okleinowane, czy fornirowane, możecie być Państwo pewni, że liderzy branży wykorzystują preparaty i surowce przyjazne środowisku.

Drzwi wewnętrzne pokojowe w funkcjonalnym domu

Pokój może być całkowicie oddzielony pełnym skrzydłem drzwiowym, zapewniającym komfort i dyskrecję, jak również wpuszczać światło poprzez przeszklenia umieszczone w konstrukcji drzwi. Druga opcja to dobra alternatywa na przykład do pokoju dziecięcego.

Istnieje kilka podziałów drzwi do pokoju, każdy producent ma zazwyczaj swoją indywidualną klasyfikację ze względu na materiał wykonania, proces produkcji oraz ostateczny wygląd.

Na potrzeby kategorii drzwi do pokoju można wyróżnić modele:

  • ramowe – skrzydło w formie podłużnej ramy z wypełnieniem typu szyba lub panel,

  • płytowe – ramiak z drewna klejonego wypełniony wkładem stabilizującym,

  • panelowe – skrzydło o powierzchni ozdobnych paneli z różnych materiałów,

  • przesuwne – montaż prowadnicy i skrzydła bez ingerencji w konstrukcję ściany.

Wybierając kompletny zestaw zawierający skrzydło drzwiowe i ościeżnicę lub prowadnice od jednego producenta będziecie mieć Państwo pewność, że cały system po zamontowaniu stworzy spójną całość o profesjonalnym wyglądzie.

Bogaty wybór drzwi do pokoju

Przy budowie domu lub wymianie, montażu drzwi w zamieszkałym już domostwie należy wybrać takie rozwiązania, które pozwolą czerpać z ciekawych propozycji. Korzystając z naszych usług wybieracie Państwo firmę, która priorytetowo traktuje każdą realizację zapewniając dostęp do szerokiej gamy produktów.