Drzwi aluminiowe

Drzwi drewniane

Drzwi stalowe

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi balkonowe

Drzwi dwuskrzydlowe

Drzwi wejściowe dobrze komponujące się z elewacją stanowią niewątpliwą ozdobę domu i dobre zwieńczenie całej budowy. Od ich trwałości i funkcjonalności zależy także bezpieczeństwo domowników, dlatego warto wybrać produkt od renomowanych producentów, którzy w każdym modelu pokazują swoje doświadczenie i profesjonalizm.

Bogaty asortyment drzwi wejściowych zewnętrznych

Główni przedstawiciele branży stolarki drzwiowej na rynku polskim, w tym firma Gerda, proponują nowoczesne rozwiązania w efektownym wydaniu. Ich drzwi frontowe można dobrać stylistycznie do elewacji i konstrukcji domu.

drzwi wejściowe w różnych kolorach

W innowacyjnych parkach maszynowych osiągane są najlepsze efekty, a każde drzwi frontowe zyskują swoje właściwości. Kluczem do sukcesu jest między innymi użycie odpowiednich materiałów konstrukcyjnych.

Za sprawą tych materiałów można rozróżnić drzwi:

Konstrukcja poszczególnych drzwi frontowych i ich unikalne właściwości to atuty, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem. Wystarczy określić swoje oczekiwania w zakresie wyglądu i działania, aby wybrać optymalny model. Wielu producentów oferuje również wzory tworzone na indywidualne zamówienie.

Drzwi wejściowe – każdy detal jest ważny

drzwi frontowe w domuBiorąc pod uwagę fakt, że drzwi wejściowe będą fortecą do Państwa domu lub mieszkania, należy rozważyć wszystkie opcje związane z danym wzorcem. Zaleca się modele otwierane do wewnątrz, ponieważ takie skrzydło trudniej jest wypchnąć z zawiasów podczas włamania. Dodatkowo większa jest szczelność takich rozwiązań – wiatr dociska ich skrzydło do ościeżnicy.

Skrzydło drzwi wejściowych zewnętrznych, ościeżnica i zamek to spójna konstrukcja dająca pewność, że dom jest odpowiednio chroniony, a wnętrze izolowane od czynników zewnętrznych. Kupując drzwi napotkacie Państwo zróżnicowaną:

  • grubość skrzydła – im większe drzwi, tym większa powinna być ich grubość, aby zachowane zostały właściwości nośne,
  • warstwę konstrukcyjną – budowa wewnętrzna, ich wypełnienie oraz łączenie poszczególnych elementów,
  • odporność na włamanie – w skali od 1 do 6, gdzie 6 oznacza ochronę przed włamywaczem, który używa solidnych elektronarzędzi,
  • sferę izolacyjną – można tu wyróżnić:
    • izolację cieplną,
    • dymoszczelność,
    • właściwości przeciwpożarowe.

Montaż drzwi frontowych oraz ich późniejszą konserwację należy powierzyć profesjonalistom, ponieważ tylko odpowiednio zamocowane skrzydło drzwiowe i porządnie osadzona ościeżnica stanowią dobre zabezpieczenie domu i mieszkania.

Unikalne wzornictwo drzwi frontowych

Korzystając z usług firmy Diadom z Białegostoku będziecie Państwo mogli wybierać spośród wielu modeli drzwi frontowych wiodących producentów. Są to drzwi bezpieczne, a do tego efektowne w każdym detalu za sprawą paneli ozdobnych oraz elementów dekoracyjnych szklanych i metalowych.

Zapraszamy do współpracy, ponieważ jesteśmy gotowi zrealizować zarówno działania montażu okien oraz drzwi w domach jednorodzinnych, budownictwie wielorodzinnej, jak też w miejscach użyteczności publicznej. Z naszą pomocą przekonacie się Państwo jak sprawnie może przebiegać montaż stolarki otworowej, a przy tym z zachowaniem wysokich standardów i w optymalnej cenie.

Opis drzwi zewnętrznych