Ciekawy wybór drzwi stalowych w Diadom Białystok

magicdoorStalowe oraz metalowe drzwi zewnętrzne są niezwykle wytrzymałe i odporne na wyważenie lub rozbicie, co sprawia, że mogą pełnić rolę drzwi antywłamaniowych. Poszczególne modele wyposażono w szereg zabezpieczeń, a całość oprawiona jest w stylowe wzornictwo oferowane przez renomowane firmy z branży.

Dostępne modele drzwi stalowych

MAGIC DOOR
Katalog 2019

Oferta drzwi antywłamaniowych

Drzwi stalowe na miarę oczekiwań

WenterSzeroka gama zastosowań drzwi stalowych wynika z ich właściwości. Eleganckie skrzydła drzwiowe sprawdzą się w domach jednorodzinnych oraz znacznie większych, natomiast techniczne z uszczelkami znajdują zastosowanie w magazynach i kotłowniach.

Wysokiej klasy stal jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne, dlatego produkty te stanowią długofalową inwestycję. Ich zabezpieczenia opierają się o:

  • stalową konstrukcję ramy,
  • skrzydło drzwiowe wzmocnione stalowym szkieletem profili giętych,
  • bolce antywyważeniowe w zamku,
  • solidne zawiasy na łożyskach.

Konstrukcja może być wypełniona wełną mineralną o właściwościach termoizolacyjnych, co zapobiega dużym utratom ciepła z pomieszczeń. Niewątpliwą zaletą jest także dźwiękoszczelność, doceniana zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu hałasu.

WENTER
Katalog 2020

Oferta zewnętrznych drzwi stalowych

Unikalne właściwości drzwi zewnętrznych metalowych

Metalowe skrzydła drzwi można spotkać w gastronomii i wszelkiego rodzaju przetwórniach. Dobrze znoszą działanie szkodliwych czynników jeśli są wykonane z blachy ocynkowanej i kwasoodpornej. Zachowana jest przy tym estetyka drzwi, jednolita z charakterem budynku.

Drzwi zewnętrzne metalowe wybierane są także do domów oraz mieszkań za sprawą poszczególnych modeli i kolekcji zaprojektowanych na potrzeby klientów indywidualnych.

Istotne właściwości takich drzwi to:

  • estetyczny wygląd – solidna konstrukcja ukryta jest pod warstwą wierzchnią w bogatej gamie kolorystycznej i o różnorodnym wzornictwie,
  • odporność na warunki pogodowe – zmniejszone ryzyko odkształceń powstających na skutek wilgoci, działania promieni UV i innych czynników,
  • wysoka jakość – efekt użycia odpowiednich materiałów, maszyn oraz technologii na każdym etapie produkcji danego modelu,
  • bezpieczeństwo – serie antywłamaniowe stale wzbogacane są o nowe rozwiązania, jeszcze
    trudniejsze do sforsowania podczas włamań.

Połączenie estetyki i solidnego wykonania sprawia, że zwolennicy drzwi zewnętrznych z pewnością wybiorą wzór odpowiedni do własnego mieszkania lub domu.

Tego typu produkty będą spełniać swoje zadanie jeszcze długo po okresie gwarancyjnym.

Profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych metalowych

Jednym z czynników decydujących o trwałości zamontowanych drzwi oraz ich właściwościach w trakcie użytkowania jest odpowiedni montaż. Korzystając z naszej propozycji macie Państwo pewność, że profesjonalnie zamontujemy dowolne drzwi na terenie Białegostoku, a wcześniej pomożemy wybrać odpowiedni model.