Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z ich przeznaczeniem oraz w oparciu o restrykcyjne normy bezpieczeństwa jest standardem dla doświadczonego fachowca. Zlecając wymianę drzwi z montażem należy upewnić się, czy wybrana firma potrafi sprostać Państwa wymaganiom.

Kompetentna ekipa do montażu drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych

montaż drzwi przez naszego pracownikaWymiana drzwi wewnętrznych lub wejściowych to przedsięwzięcie planowane nawet co kilkanaście lat, można więc w takich odstępach czasu zainwestować w wykwalifikowaną załogę. Z montażem drzwi nie będą się wtedy wiązać żadne dodatkowe utrudnienia.

Zlecając montaż drzwi specjalistom z firmy Diadom z Białegostoku macie Państwo pewność kompleksowej obsługi, która obejmuje:

 • fachowe doradztwo

 • dokładne pomiary

 • szeroki wachlarz ofertowy drzwi

 • precyzyjny i solidny montaż

Nasze dotychczasowe realizacje między innymi na terenie Białegostoku mają odzwierciedlenie w satysfakcji Klientów. Ich zaufanie to najlepsza motywacja do podnoszenia kwalifikacji pracowników, podwyższania standardów, a także stałego uzupełniania oferty stolarki drzwiowej.

Wstawianie drzwi krok po kroku

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne używane codziennie będą doskonale spełniać swoje zadania pod względem estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa za sprawą odpowiedniego montażu. Usługa obejmująca zakup drzwi z montażem to rozwiązanie na miarę Państwa potrzeb.

Mogą się nieco różnić narzędzia stosowane przez poszczególnych wykonawców podczas montażu, natomiast kolejność wykonywania działań nie może ominąć żadnego z poniższych punktów:

 • montaż ościeżnicy – ościeżnica powinna być odpowiednio dobrana po dokładnym wymiarowaniu otworu, w którym zostanie zamocowana,
 • montaż drzwi:
  • ustawienie w ościeżnicy,
  • unieruchomienie klinami na czas dalszych działań,
 • zapełnienie profilów ościeżnicy pianką w drzwiach wewnętrznych lub betonem w zewnętrznych,
 • wyregulowanie zawiasów skrzydła drzwiowego dla spasowania z ościeżnicą,
 • montaż uszczelek, okuć i zamków zależnie od modelu oraz przeznaczenia drzwi,
 • montaż dodatkowego wyposażenia typu próg, samozamykacz i wizjer.

Dobra ekipa montażowa sprawnie przeprowadzi wszystkie prace, zostawi po sobie porządek i udzieli wszelkich niezbędnych informacji odnośnie do wykonywanych działań.

W firmie Diadom priorytetem jest wysoka jakość usług, dlatego warto nam zaufać.

Montaż drzwi wejściowych w funkcjonalnym systemie

Sprawdzonym rozwiązaniem podczas montażu drzwi wejściowych jest wymiana dotychczasowej ościeżnicy i wstawienie nowego skrzydła oraz nowych ościeży dla pełni bezpieczeństwa. Spełniona będzie także norma izolacyjności, co zapobiegnie utratom ciepła.

W białostockiej firmie Diadom macie Państwo pewność solidnego o profesjonalnego montażu drzwi opartego o sprawdzone skrzydła drzwiowe uznanych producentów. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług zarówno przy wstawianiu nowej, jak i wymianie dotychczasowej stolarki.

Wiemy z doświadczenia jak wykonać profesjonalny montaż drzwi wejściowych w dowolnych ościeżach.