Mikea Białystok – katalog

katalog drzwi mikea otium

Mikea – Polski producent stolarki otworowej od 1995r.

To rodzinna firma, która w pierwszych latach działalności ,zajmowała się działalnością handlową. Po kilku latach skoncentrowano się produkcji stolarki otworowej. Jako jedna z pierwszych firm na Śląsku uruchomiła, produkcję nowoczesnych jednoramowych okien drewnianych typu EURO. Na przełomie lat 2000 zaczęto wdrażać innowacyjną technologię produkcji drzwi. Mikea to prężnie rozwijająca się firma, obecnie zatrudnia około 90 osób. Jednym z czynników tak dobrze prosperującej działalności firmy Mikea to doświadczeni fachowcy, którzy od lat są związani z firmą.

Nowoczesny park maszynowy

Mikea stawia za priorytet by drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe były wykonane precyzyjnie, oraz odpowiadały wszelkim trendom panującym obecnie w architekturze. Pragną zadowolić szerokie grono odbiorców, mając w swojej ofercie produkty, które stanowią bezpieczeństwo, ciepło, wygłuszenie, stylowy desing, oraz spełniają oczekiwania w codziennej eksploatacji.

Drzwi zewnętrzne Mikea

Firma Mikea jest producentem drzwi zewnętrznych wejściowych stalowych, które mają zastosowanie głównie jako drzwi zewnętrzne wejściowe do domów, drzwi płytowych z przeznaczeniem jako drzwi wejściowe do mieszkań. Od 2015 r. oferta powiększyła się o drzwi zewnętrzne do mieszkań i cieszy się co raz większą popularnością.

Produkty marki Mikea

Drzwi do domów, zobacz oferty w firmie Diadom:

-Dwuskrzydłowe / Naświetla i Doświetla( z drewnianą ościeżnicą) Zastosowanie: w budownictwie mieszkaniowym oraz przestrzeni publicznej jako zewnętrzne lub wewnętrzne drzwi wejściowe. Dostępne szerokości: „120”(80+40),”130″(90+40). Dostępne ościeżnice: Drewniana (soft) okleinowana w kolorze skrzydła z progiem aluminiowym z przekładką termiczną. Konstrukcja naświetla jest oparte na termo izolacyjnej ramie drewnianej. Wkłady szybowe : standardowo przeźroczyste, za dopłatą z szybami typu reflex, mleczne, lustro weneckie oraz antywłamaniowe P2,lub panele sandwiczowe takie samo jak skrzydło drzwi(wypełnione sztywną pianą poliuretanową).

-Jednoskrzydłowe: Linia Thermika Pasiv, Linia Thermika Felc Plus, Linia Thermika Felc, Linia Prima Thermo

Drzwi do mieszkań:

-Jednoskrzydłowe: Linia Otium(z drewnianą ościeżnicą) Izolacja akustyczna Rw38[dB]. Dostępne szerokości: „80”, „80N”, „90”. Dostępna ościeżnica to stała drewniana okleinowana w kolorze skrzydła z progiem aluminiowym.

Wybór nowoczesnych drzwi

Dzięki szerokiej ofercie drzwi, Mikea ma do zaoferowania produkty dostosowane do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Jedną z kluczowych kwestii jest ustalenie kierunku otwierania drzwi, ale przy tym pomoże wam wykwalifikowany doradca techniczno- handlowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, gdyż na każdym etapie realizacji państwa zamówienia Diadom dokłada wszelkich starań aby klient był w pełni zadowolony. Zapewniamy fachowe doradztwo, właściwy pomiar oraz usługę montażu zgodną z normami. Zachęcamy także, aby przejrzeć stronę producenta Mikea.