Logo AtlantFirma Atlant z siedzibą w Białymstoku oferuje wysokiej klasy okna i drzwi z PCV oraz aluminium od 2008 roku. Rozwinięta sieć dystrybucji na Polskę i inne kraje Unii Europejskiej jest efektem nowatorskiego podejścia do tematu stolarki budowlanej. Przedsiębiorstwo działa prężnie, łącząc naukę i technikę w nowoczesnym parku maszynowym. Bogate wzornictwo produktów wpłynie na estetykę wnętrz, a dodatkowe funkcje zwiększą Państwa poczucie bezpieczeństwa.

Okna i drzwi Atlant dla Państwa komfortu

Nowoczesne systemy okienne oraz systemy drzwi wejściowych firmy Atlant to specjalistyczne profile tworzące dopełnienie domu i mieszkania. Niewątpliwym atutem w przypadku każdego modelu jest dźwiękoszczelność oraz niski współczynnik przepuszczalności ciepła, co daje poczucie komfortu i pozwala zmniejszyć koszty opału w sezonie grzewczym.

Szeroki asortyment marki Atlant bazuje na standardach cenionych przez klientów, a jednocześnie wzbogaca się stale o nowoczesne autorskie elementy stolarki PCV i aluminiowej.

Warto zapoznać się z ofertą firmy, jeśli potrzebne są Państwu:

  • okna jedno- lub wieloskrzydłowe,

  • okna przesuwne,

  • drzwi wejściowe,

  • drzwi balkonowe.

Profile oraz ościeżnice dostępne są w kolorze białym, a także w innych barwach z palety RAL lub w okleinach drewnopodobnych. Pozwala to zachować funkcjonalność systemów, dostosowując ich wygląd do gustu oraz oczekiwań domowników, jak również do stylu danego wnętrza.

Klasyczne lub wzmocnione pakiety szybowe

Skrzydło drzwiowe lub skrzydło okienne w wersji tradycyjnej ma formę jednokomorową. Oznacza to dwie zespolone szyby, między którymi przestrzeń wypełniona jest gazem szlachetnym, albo znacznie rzadziej powietrzem. Większa liczba szyb, a tym samym większa liczba przestrzeni międzyszybowych, znacznie zwiększa odczuwalne korzyści z posiadania określonych systemów.

Poza tradycyjną funkcją wypełniania ościeży, nowoczesne pakiety szybowe mogą stanowić skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe między innymi dzięki zastosowaniu w nich szkła hartowanego. Nieco przyciemnione szyby z powierzchnią absorpcyjną dodatkowo zatrzymują promieniowanie słoneczne zapobiegając przegrzewaniu wnętrz podczas upałów.

Bogaty wybór drzwi i okien PCV

Projektowanie stolarki budowlanej jest domeną firmy Atlant, co widać w stylistyce poszczególnych modeli okien i drzwi. Proponując naszym klientom z Białegostoku i okolic rozwiązania tej firmy w zakresie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz okien, zapewniamy PCV i aluminium wysokiej klasy.

Atlant spełnia obiektywne normy bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji.