Dobroplast / AFG – kliknij w katalog producenta

Początek działania firmy Dobroplast to rok 2000, od tego czasu producent ten stolarki okiennej działa nieprzerwanie, oferując wysokiej klasy okna i drzwi. W kolejnych latach wprowadzano innowacyjne rozwiązania, aby cały asortyment tworzony na ponad trzydziestu liniach produkcyjnych, spełniał najwyższe standardy, a przede wszystkim oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, których grono systematycznie się powiększa.

Okna PCV i nie tylko

Bazując na własnych rozwiązaniach oraz równie wartościowych i cenionych systemach szwajcarskiej marki AFG, firma Dobroplast z powodzeniem znajduje swoje miejsce wśród liderów branży. Szeroki zakres produktów i usług sprawia, że oferta jest kompleksowa, więc chętnie korzystają z niej zarówno osoby planujące budowę domu, jak też właściciele innego typu budynków.

Niezwykle szczelne, wytrzymałe elementy, precyzja wykonania oraz idealne spasowanie poszczególnych detali sprawiają, że otrzymujecie Państwo jedne z najlepszych rozwiązań w tej klasie. W stałej ofercie firmy znajdują się między innym:

  • okna PCV,
  • elewacyjne,
  • dachowe,
  • renowacyjne,
  • drzwi zewnętrzne,
  • stolarka aluminiowa,
  • parapety.

Renomowana jakość profili oraz szyby o optymalnej przepuszczalności, a także precyzyjnie dobrane materiały sprawiają, że zarówno, okna, drzwi, jak i pozostałe pozycje z powyższej listy pod marką Dobroplast mają potencjał do stałego zdobywania kolejnych rynków. Utrwalają tym samym dobrą pozycję na rynkach już zdobytych.

Dobroplast
Producent okien

Okna PCV, okna dachowe

Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia jako dowód zaufania dla Dobroplasu

Potwierdzeniem zaufania użytkowników są liczne tytuły przyznawane marce Dobroplast zarówno w konkursach ściśle związanych z branżą budowlaną, na przykład konkurs targowy Targów Budownictwa TWÓJ DOM, oraz wielobranżowych, takich jak „Jakość Roku”. Wsparcie w postaci profili AFG również ma tutaj znaczenie i okazało się doskonałym uzupełnieniem asortymentu.

Najbardziej nowoczesny park maszynowy na terenie Europy oraz fachowcy zatrudnieni przy każdym etapie produkcji to pewność, że okna PCV, a także wszystko, co powstaje na liniach produkcyjnych Dobroplast/AFG, jest godne uwagi, ponieważ Idealnie wpisuje się w kanony oczekiwań Klientów w kraju i za granicą.

Producent okien Dobroplast także w Diadom Białystok

Realizacje Diadom oparte o markę Dobroplast i AFG na terenie Białegostoku oraz okolic potwierdzają, że są to okna i drzwi spełniające kryteria dobrej stolarki budowlanej. Ich uniwersalność sprawia, że stanowią idealne dopełnienie wnętrz lub oraz elewacji zarówno nowoczesnych mieszkań, jak i domów w tradycyjnym stylu. Stale wzbogacany asortyment pozwala także nam oferować unikalne rozwiązania.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00