Pobierz katalog

Dobroplast Producent okien

Okna PCV, okna dachowe
Pobierz katalog

Początek działania firmy Dobroplast to rok 2000, od tego czasu producent ten stolarki okiennej działa nieprzerwanie, oferując wysokiej klasy okna i drzwi. W kolejnych latach wprowadzano innowacyjne rozwiązania, aby cały asortyment tworzony na ponad trzydziestu liniach produkcyjnych, spełniał najwyższe standardy, a przede wszystkim oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, których grono systematycznie się powiększa.

Okna PCV i nie tylko

logo producenta dobroplast afg

Bazując na własnych rozwiązaniach oraz równie wartościowych i cenionych systemach szwajcarskiej marki AFG, firma Dobroplast z powodzeniem znajduje swoje miejsce wśród liderów branży. Szeroki zakres produktów i usług sprawia, że oferta jest kompleksowa, więc chętnie korzystają z niej zarówno osoby planujące budowę domu, jak też właściciele innego typu budynków.

Niezwykle szczelne, wytrzymałe elementy, precyzja wykonania oraz idealne spasowanie poszczególnych detali sprawiają, że otrzymujecie Państwo jedne z najlepszych rozwiązań w tej klasie. W stałej ofercie firmy znajdują się między innym:

  • okna PCV,
  • elewacyjne,
  • dachowe,
  • renowacyjne,
  • drzwi zewnętrzne,
  • stolarka aluminiowa,
  • parapety.

Renomowana jakość profili oraz szyby o optymalnej przepuszczalności, a także precyzyjnie dobrane materiały sprawiają, że zarówno, okna, drzwi, jak i pozostałe pozycje z powyższej listy pod marką Dobroplast mają potencjał do stałego zdobywania kolejnych rynków. Utrwalają tym samym dobrą pozycję na rynkach już zdobytych.

Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia jako dowód zaufania dla Dobroplasu

Potwierdzeniem zaufania użytkowników są liczne tytuły przyznawane marce Dobroplast zarówno w konkursach ściśle związanych z branżą budowlaną, na przykład konkurs targowy Targów Budownictwa TWÓJ DOM, oraz wielobranżowych, takich jak „Jakość Roku”. Wsparcie w postaci profili AFG również ma tutaj znaczenie i okazało się doskonałym uzupełnieniem asortymentu.

Najbardziej nowoczesny park maszynowy na terenie Europy oraz fachowcy zatrudnieni przy każdym etapie produkcji to pewność, że okna PCV, a także wszystko, co powstaje na liniach produkcyjnych Dobroplast/AFG, jest godne uwagi, ponieważ Idealnie wpisuje się w kanony oczekiwań Klientów w kraju i za granicą.

Producent okien Dobroplast także w Diadom Białystok

Realizacje Diadom oparte o markę Dobroplast i AFG na terenie Białegostoku oraz okolic potwierdzają, że są to okna i drzwi spełniające kryteria dobrej stolarki budowlanej. Ich uniwersalność sprawia, że stanowią idealne dopełnienie wnętrz lub oraz elewacji zarówno nowoczesnych mieszkań, jak i domów w tradycyjnym stylu. Stale wzbogacany asortyment pozwala także nam oferować unikalne rozwiązania.