Marka Monolit powstała w 2007 roku i od tego czasu zyskała zasłużoną renomę w branży stolarki okiennej oraz drzwiowej. W procesie unowocześniania firmy poszerzono zakres produkcji. W powstałej w roku 2014 hali produkcyjnej powstają obecnie także okna PCV. Szybko stały się one jednym z flagowych segmentów oferty Monolitu.

Producent okien PCV godny zaufania – Monolit

Systematyczny rozwój produkcji okien PCV tej marki sprawia, że możecie Państwo wybrać dokładnie takie połączenie cech systemów okiennych, które jest najkorzystniejsze dla danej inwestycji zarówno w stanie deweloperskim, jak też przy renowacji własnego domu lub mieszkania. Wśród atutów okien Monolit warto podkreślić:

  • innowacyjność – profesjonalne maszyny i urządzenia w nowoczesnym parku maszynowym sprawiają, że produkcja odbywa się na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa pracy,

  • wysoka jakość – każdy element systemów okiennych pochodzi od sprawdzonych dostawców, a proces ich montowania odbywa się w odpowiednich warunkach, dlatego efekt końcowy to okna godne polecenia,

  • optymalne właściwości – korzystne parametry dźwiękoszczelności oraz niski wskaźnik utraty ciepła, a dodatkowo zabezpieczenia przed włamaniem to kombinacja, która czyni wnętrze przytulnym i bezpiecznym,

  • bogaty wybór – od koloru profili okiennych po liczbę szyb oraz sposób uszczelniania pakietów szybowych; firma przewidziała możliwość indywidualnego doboru stolarki okiennej do charakteru budynku, w którym zostaną one zamontowane.

Stałe uzupełnianie zasobów magazynowych sprawia, że poszczególne profile dostępne są w regularnej sprzedaży, co przekłada się na krótkie terminy realizacji zleceń.

Klasycznie lub nowocześnie, zawsze stylowo

Współczesna stolarka okienna Monolit projektowana jest również pod kątem efektownego wyglądu, dlatego użyte w procesie produkcji materiały wyróżnia estetyka. Są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, długo zachowują dobry wygląd, opierają się powstawaniu trwałych przebarwień, odkształceń i innych uszkodzeń.

Najczęściej spotykane są profile w kolorze białym, natomiast bogaty wybór oklein sprawia, że można mieć stolarkę na wzór drewnianej – ciemnej niczym orzech lub jasnej jak dąb. Popularne są także kolory jednolite bez faktury drewna. Z dostępnymi wzorami można zapoznać się dzięki wzornikom.

Montaż okien PCV dla Państwa wygody

Proponując Państwu systemy okienne marki Monolit, oferujemy także montaż na terenie Białegostoku i okolic. Nasi doświadczeni specjaliści dokonają wcześniej niezbędnych pomiarów oraz pomogą wybrać odpowiedni model. Okna PCV będą dzięki temu trafioną inwestycją.

W firmie Diadom oferujemy okna tego producenta, ponieważ doceniamy ich jakość, dzięki której spełniają wymagania naszych najbardziej wymagających Klientów.