Logo StolbudPlan stworzenia firmy Stolbud powstał w połowie lat 60., natomiast fabryka ruszyła w 1969 roku i był to początek nowoczesnego już wtedy zakładu produkcyjnego. Szczegóły opracowane przez projektantów zostały wdrożone z najdrobniejszymi detalami, aby linie produkcyjne mogły działać efektywnie w celu tworzenia mocnej oraz wytrzymałej stolarki budowlanej. Inauguracja przypadła na czas intensywnego budownictwa mieszkaniowego, co powodowało grad stałych zamówień.

Szeroki wachlarz okien i drzwi Stolbud

Mocna pozycja marki Stolbud jest efektem stałego rozwoju firmy oraz inwestowania w zaawansowane technologie. Stolarka okienna i drzwiowa sygnowana logo tego producenta, dostępna w wielu modelach i wariantach, pozwoli odpowiednio zaaranżować wnętrza, zachowując przy tym najwyższe właściwości użytkowe.

Okna i drzwi marki Stolbud występują w licznych wariantach, tworzonych z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników. Opcje standardowe, a także dodatkowe zabezpieczenia są dokładnie przemyślane zanim trafią na linię produkcyjną, co wpływa na ostateczne walory:

  • okien PCV,

  • okien drewnianych,

  • okien aluminiowych,
  • drzwi wewnętrznych,
  • drzwi zewnętrznych.

Poszczególne modele są objęte 10-letnią gwarancją i jest to dodatkowe uzasadnienie wysokiej pozycji producenta na rynku stolarki budowlanej. Odpowiedni montaż, a także dbanie o skrzydła drzwiowe i profile okienne to szansa na znacznie dłuższy czas użytkowania, bez ryzyka odkształceń i rozszczelnień. Podstawą jest stosowanie się do nieskomplikowanych zaleceń producenta.

Solarka Stolbud dla indywidualnych potrzeb

Firma Stolbud umożliwia tworzenie niepowtarzalnych wnętrz za sprawą nietypowych kształtów profili okiennych. Wśród wielu opcji dostępne są między innymi okna w kształcie trójkąta, trapezu i innych wielokątów, a także okrągłe i łukowate w licznych kształtach oraz rozmiarach. Zróżnicowana może być także liczba skrzydeł oraz układ poszczególnych modułów.

Spośród drzwi zewnętrznych i wewnętrznych do wyboru są modele skrzydeł drzwiowych otwierane standardowo, wahadłowo oraz drzwi przesuwne. Daje to możliwość zwiększenia funkcjonalności pomieszczeń, a w przypadku drzwi przesuwnych także zaoszczędzenia miejsca, ponieważ skrzydła przesuwają się wzdłuż ściany lub chowają do jej wnętrza przy otwieraniu.

Trwałe drzwi wejściowe i bezpieczne okna Stolbud

Systemy okienne oraz drzwi marki Stolbud tworzone są z myślą o Państwa zróżnicowanych oczekiwaniach. Przedstawiając propozycje naszym klientom z Białegostoku i innych miast, bazujemy na dotychczasowych doświadczeniach w montażu tych niezwykle ciepłych i trwałych profili okiennych oraz drzwiowych wyposażonych w najnowsze systemy zabezpieczeń.