Admar Białystok – kliknij w katalog producenta

Admar Białystok

Marka Admar w Państwa domu

Firma Admar powstała w 2000 roku i podczas swojej nieprzerwanej działalności oferuje drzwi wewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe. Pierwsze dziesięciolecie produkcji zaowocowało imponującą liczbą ponad 600 000 wprowadzonych do sprzedaży skrzydeł drzwiowych. Priorytetem były oczekiwania oraz potrzeby klientów, które Admar spełniał i spełnia nadal. Dobra rozpoznawalność marki przekłada się na nieustanne zainteresowanie nowych odbiorców.

Wysokiej klasy drzwi wewnętrzne pomogą zaaranżować dowolne pomieszczenie. Duży wybór modeli i kolorów daje możliwość dopasowania konkretnych skrzydeł do mieszkań nowoczesnych oraz tych urządzonych w klasycznym stylu. Elementem spójnym jest estetyka, a także precyzja wykonania.

Stale wzbogacana gama ofertowa Anmar sprawia, że poszczególne modele tego producenta sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Jeden spośród kilku podziałów obejmuje drzwi:

  • przylgowe pojedyncze,
  • przylgowe podwójne,
  • przesuwne pojedyncze,
  • przesuwne podwójne.

Dodatkowym udogodnieniem przy zakupie jest dostępność każdego modelu skrzydeł drzwiowych w wersji przesuwnej. Sprawia to, że wybór pod dowolne ościeże i ościeżnice nie będzie ograniczony do standardowych rozwiązań.

ADMAR
Producent drzwi

Atuty nowoczesnych drzwi drewnianych

Istotną zaletą drzwi Admar jest posiadanie odpowiednich atestów. Produkty te mają Aprobatę Techniczną, a także Atest Higieniczny, co sprawia, że są bezpieczne pod względem konstrukcyjnym oraz pod kątem wpływu na zdrowie użytkowników. Na każdym etapie tworzenia, od obróbki drewna po montaż okuć, firma przestrzega restrykcyjnych norm.

Drewno jest surowcem ekologicznym, trwałym i pięknym, a wykonane z niego produkty mogą być odzwierciedleniem tych zalet. W Admar ramy skrzydeł tworzone są z wyselekcjonowanych partii drewna sosnowego, zaś jego warstwowe klejenie zapobiega wszelkim odkształceniom i sprawia, że drzwi są stabilne.

Ponadczasowa forma drzwi wewnętrznych

Innowacje Admar wpisują się we współczesne trendy dzięki ponadczasowej formie konkretnych modeli. Będą one wyglądać dobrze w Państwa mieszkaniu teraz i zachowają dobry wygląd przez kolejne lata. Realizacje na terenie Białegostoku z montażem to jedne z licznych przykładów efektywności tej stolarki otworowej, towarzyszących nam w codziennych działaniach.