Drzwi zewnętrzne wejściowe Białystok

Drzwi zewnętrzne wejściowe stalowe, antywłamaniowe oraz drewniane.

Drzwi stalowe takich producentów jak Gerda, Delta, Wenter, Agmar to sprawdzone wysokiej jakości produkty, oferowane w firmie Diadom. Zapraszamy do naszej zakładki katalogi w której można przejrzeć wszystkie dostępne katalogi drzwi zewnętrznych do domu oraz mieszkania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz oferujemy szybką realizację. Jesteśmy w stanie zaoferować montaż drzwi zewnętrznych nawet kolejnego dnia, dzięki czemu posiadamy najszybsze terminy realizacji w Białymstoku. Tutejsza firma posiada w swojej ofercie drzwi zewnętrzne wejściowe drewniane, PCV, stalowe i aluminiowe, więc klienci naprawdę mają, w czym wybierać.

Jakie drzwi wejściowe wybrać?

Ogromna oferta dostępnych na rynku drzwi wejściowych może przyprawić o zawrót głowy. Zazwyczaj jednym z głównych kryteriów wyboru jest wygląd i kolor drzwi, które powinny pasować do całego budynku i podkreślać jego walory.

I o ile w tej kwestii klienci raczej nie mają problemów z decyzją, to, jeśli chodzi o materiał, z którego wykonane są drzwi mogą się poczuć zagubieni.

Ekologia zawsze modna – zewnętrzne drzwi drewniane

Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji drzwi zewnętrznych wejściowych jest oczywiście drewno (najczęściej dąb, mahoń, świerk, sosna). Są one bardzo często wybierane przez klientów ze względu na tradycję, ekologię i estetykę. Wiadomo, że naturalne materiały zazwyczaj prezentują się najlepiej i nie potrzebują wielu upiększeń. Niewątpliwe zalety tego typu drzwi to wytrzymałość, bardzo dobre właściwości izolacyjne oraz możliwość zmiany koloru.

Niestety są wrażliwe na wilgoć, co może doprowadzić do zniekształceń oraz wymagają okresowej konserwacji.

Praktyczne drzwi PCV

Alternatywą dla drzwi drewnianych są te wykonane z polichlorku winylu, bardziej znane, jako drzwi PCV. Są stosunkowo lekkie oraz bardzo łatwe w utrzymaniu, nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Wyróżniają się również bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i dźwiękochłonnymi. Jeśli chodzi o wady, to podkreśla się słabą sztywność, przez co są mniej wytrzymałe i słabiej zabezpieczają przed ewentualnym włamaniem.

Stal i aluminium

Jeśli komuś zależy szczególnie na dobrych właściwościach antywłamaniowych, wybierze drzwi zewnętrzne wykonane ze stali lub aluminium. Są one bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju czynniki mechaniczne. Gorzej jest, jeśli chodzi o termoizolację i dźwiękoszczelność, gdyż w tych kwestiach wypadają słabiej niż np. drzwi drewniane lub z PCV. Więcej informacji na temat drzwi zewnętrznych w zakładce drzwi stalowe.

Drzwi zewnętrzne wejściowe do mieszkań, kamienic

Wybór upragnionych, szczelnych drzwi do mieszkania nigdy nie był prosty. Pierwsze w kolejności na co trzeba zwrócić uwagę jest wygłuszenie obliczane w decybelach określane w skrócie dB. W firmie Diadom posiadamy drzwi wyciszone oraz na poziomie często stosowanym w budownictwie mieszkaniowym czyli około 27dB. Częstym błędem jest zakup drzwi metalowych nisko wytłumionych, produkt wykonane z blachy z zawartością pianki, styropianu lub plastra miodu. Drzwi tego typu bardzo słabo tłumią wszystkie hałasy. W naszej firmie polecamy głównie drzwi drewniane, które są wypełnione drewnem prasowanym lub płytą wiórową. Posiadamy także w ofercie produkty stalowe wygłoszone na poziomie nawet do 44dB np drzwi firmy Delta. Zapraszamy także w zakładkę drzwi do mieszkań w bloku tam państwa uzyskają dodatkowe informacje.

Drzwi zewnętrzne do domu

Drzwi zewnętrzne to jeden z ważniejszych i najbardziej widocznych elementów domu. To one stoją na straży domowego ogniska i przez nie wchodzą domownicy oraz goście odwiedzający gospodarzy. Stanowią rzeczywistą i symboliczną granicę pomiędzy światem zewnętrznym, a bezpiecznym domostwem, co zauważyli już nasi przodkowie zaopatrując swoje drzwi w wymyślne kołatki pełniące rolę amuletów chroniących mieszkańców przed nieszczęściami i złymi mocami. I choć dziś kołatki, jeśli się pojawiają to mają charakter typowo ozdobny, a goście anonsują swoje przyjście za pomocą dzwonków i domofonów, to drzwi zewnętrzne nadal mają chronić mieszkańców przed światem zewnętrznym.

Dlatego, warto dołożyć starań, aby były solidne, bezpieczne i eleganckie.

Dlatego, najlepiej udać się do punktu, który dysponuje różnymi typami drzwi wejściowych, a sprzedawcy potrafią opisać wady i zalety poszczególnych modeli. W województwie podlaskim – w Białymstoku, klienci mogą kupić różnego rodzaju drzwi wejściowe oraz skorzystać z usługi profesjonalnego montażu drzwi i fachowego doradztwa.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży przy ulicy Antoniukowskiej 6 w Białymstoku. Nasi handlowcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy duży wybór modeli oraz kolorów drzwi zewnętrznych. Drzwi zewnętrzne Białystok najlepsze ceny. W zakładce realizację zapraszamy do sprawdzenia przykładowych prac wykonanych w Białymstoku i okolicy. Niestety to tylko niewielka część zdjęć ponieważ brakuje nam czasu na dokumentację wszystkich wykonanych prac lecz z czasem postaramy się nadrobić dokumentację zdjęciową.

Montaż drzwi zewnętrznych wejściowych tylko z firmą Diadom Białystok – okna i drzwi.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00

Call Now Button