Drzwi do mieszkania w bloku Białystok

Nowoczesne i funkcjonalne drzwi do mieszkania w bloku

Drzwi do mieszkania w bloku lub kamienicy to nasza główna specjalizacja. Wzornictwo drzwi blokowych z oferty obejmuje modele klasyczne i zaprojektowane według współczesnych trendów. Wszystkie natomiast są estetycznie wykonane, a dzięki różnorodnym elementom wykończeniowym doskonale współgrają z otoczeniem.

Do mieszkań w bloku polecamy drzwi zewnętrzne producentów takich jak : Delta, Admar, Gerda, Mikea, Wenter.

Zapraszamy do naszej zakładki katalogi – gdzie mogą Państwo zobaczyć wszystkie dostępne modele oraz cenniki.

Zachęcamy aby przyjechać do naszego Salonu sprzedaży przy ulicy Antoniukowskiej 6 w Białymstoku oraz zobaczyć główną naszą stronę drzwi – na której mogą Panstwo uzyskać więcej informacji.

drzwi do bloku mieszkanie

Drzwi wewnątrz-lokalowe Białystok

Drzwi firmy Delta najczęściej stosowane modele w budynkach mieszkaniowych :

  • Universal 56S – drzwi wewnetrzne i zewnetrzne wejściowe, wypełnienie Styropian EPS ,
  • Magnum 56K – drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wejściowe antywłamaniowe RC3 i akustyczne 44 dB
  • Master 56KR – drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wejściowe wzmocnione RC2 i akustyczne 40 dB , wypełnienie panel akustyczny Delta WKW ,

Potrzebujesz szybkiej wyceny drzwi zadzwoń podamy orientacyjny koszt kompletu z montażem.

Skrzydło czy skrzydło z ościeżnicą – wybór drzwi blokowych

Skrzydło samo czy z ościeżnicą to bardzo ważne pytanie. Nasi klienci musza podjąć często decyzję czy wybierają montaż – dopasowanie samego skrzydła do starej framugi lub zdecydowania się na wymianę stolarki wraz z wykuciem starej drewnianej lub metalowej ościeżnicy. Nasza firma specjalizuję się w montażu drzwi w starym budownictwie dlatego taki montaż nie jest dla nas problemem, posiadamy ekipy z wieloletnim doświadczeniem w zakładaniu stolarki.

drzwi wejściowe Białystok

Dostępne modele drzwi mieszkaniowych drewnianych

Firma Admar, ceniony producent stolarki drzwiowej, proponuje różne – także pod względem kolorystycznym – modele skrzydeł drzwiowych – jako osobny element lub komplety w postaci skrzydła z ościeżnicą:

  • frezowane – wzbogacone we wzory wykonane frezem, czyli wgłębienia z obróbki skrawaniem; motywy tworzone są poprzez usuwanie warstwy wierzchniej;
  • gładkie z aluminium – bez frezowania i przetłoczeń, wzbogacone subtelnymi dodatkami w postaci poziomych lub pionowych aluminiowych pasów;
  • gładkie – pokryte jednolitą płytą MDF z wykończeniem w postaci folii PCV; drzwi nawiązują do klasycznego wzornictwa.

Ich atutem są profesjonalne wzmocnienia oraz uszczelki zapobiegające utracie ciepła i ograniczające hałas z zewnątrz. Ich solidna konstrukcja została dodatkowo wzmocniona, dzięki zastosowaniu rozwiązań antywłamaniowych. Drzwi tego typu stanowią funkcjonalną całość z ościeżnicą, chociaż możliwy jest zakup wyłącznie skrzydła drzwiowego. Zawiera ono charakterystyczne elementy:

  • 3 zawiasy,
  • 2 niezależne zamki,
  • uszczelkę w skrzydle.

Drzwi do mieszkania ochrona i nowoczesne modele

Gerda – producent drzwi do mieszkania

Drzwi do mieszkania

Mieszkanie w bloku powinno być odpowiednio chronione

-podstawą systemu zabezpieczeń i pierwszą zaporą są drzwi wewnątrzklatkowe. Wybranie ich z propozycji prestiżowych producentów daje pewność, że swoje funkcje pełnić będą niezawodnie.

Należy też zwrócić uwagę na to, by stolarka drzwiowa została fachowo zamocowana. Rzetelnie wykonana praca naszej ekipy montażowej obejmuje kompleksowe działania: od przygotowania miejsca, osadzenia ościeżnicy po zamontowanie skrzydła drzwiowego tak, by działało zgodnie z przeznaczeniem przez długie lata użytkowania.

Drzwi blokowe z oferty białostockiego Diadomu, wytwarzane przez firmę Admar w nowoczesnym parku maszynowym, będą zdobić i chronić Państwa mieszkania – zapraszamy, wybór jest szeroki.

Drzwi blokowe montowane są w wejściu do mieszkania dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa. Brak przeszkleń, udoskonalona konstrukcja oraz szereg zabezpieczeń sprawiają, że jest to zapora trudna do sforsowania. Wiodący producenci, z którymi współpracujemy – jak Admar, oferują modele najwyższej jakości, stworzone z troską o każdy detal.

Masz jakieś pytanie? Wyślij je do nas!