Drzwi Białystok

drzwi wewnętrzne białystok

Drzwi wewnętrzne

do pokoju, łazienki, garderoby

Drzwi wewnętrzne bogata paleta kolorów oraz wzorów. Producenci drzwi wewnętrznych do wyboru: Admar, Pol-skone, Porta, Voster, Erkado ,Dre. Oferujemy największy wybór modeli drzwi wewnętrznych w Białymstoku. Zapraszamy w zakładkę katalogi drzwi wewnętrznych w której znajdą Państwo cenniki oraz modele drzwi wewnętrznych pokojowych, łazienkowych do wyboru.

Drzwi zewnętrzne Białystok

do mieszkań i domów.

W ofercie drzwi zewnętrznych posiadamy drzwi stalowe i drewniane do domów oraz drzwi do mieszkania w bloku, kamienicy. W ofercie drzwi zewnętrzne producentów: Gerda, Delta ,Agmar ,Wikęd, Admar, Wenter. Duży wybór modeli i kolorów oraz szybka realizacja. Zobacz zakładkę drzwi zewnętrzne Białystok.

drzwi zewnętrzne do domu
drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe Białystok

bezpieczeństwo jest bardzo ważne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi antywłamaniowe takich firm jak : Delta, Gerda, Wenter. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Białymstoku po szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów. Nasze produkty spełniają wszelkie normy budowlane, posiadają wszystkie atesty i certyfikaty. Zobacz zakładkę drzwi antywłamaniowe Białystok.

Drzwi balkonowe Białystok

Duży wybór systemów balkonowych

W naszej ofercie posiadamy drzwi balkonowe: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe oraz przesuwne w systemach HST i PSK. Drzwi balkonowe ciekawa paleta kolorów oraz szeroki asortyment profili okiennych. Okna balkonowe na niemieckich okuciach firmy Winkhaus – firma posiadająca ponad 160 letnią tradycję co gwarantuję jakości wykonania elementów okuć okiennych i balkonowych.

drzwi balkonowe białystok
drzwi przesuwne voster

Drzwi przesuwne Białystok

bezpieczeństwo jest bardzo ważne

Drzwi przesuwne są bardzo często stosowane w małych pomieszczeniach w celu zaoszczędzenia miejsca lub na salach bankietowych, aby zwiększyć funkcjonalność pomieszczeń.

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych

Współczesne drzwi drewniane wewnętrzne spełniają najwyższe wymogi zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa. Wysokiej klasy modele występują w tak bogatym asortymencie, że bez trudu dobierzecie Państwo odpowiedni egzemplarz pasujący do wystroju wnętrza, a także funkcjonalny na miarę aktualnych standardów.

Nowoczesne drzwi drewniane wewnętrzne wielu zastosowań

Wnętrza domów i mieszkań niebędące w formie otwartych przestrzeni oddzielać powinny drzwi spełniające dobrze swoje zadanie. Ze względu na specyfikę i rodzaj tych pomieszczeń niezbędne jest rozważne dokonanie wyboru.

Proponując Państwu drzwi wykonane z drewna oferujemy warianty tworzone w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych na bazie ciekawych i efektownych projektów.

Spośród drzwi wewnętrznych można wybrać między innymi:

  • do łazienki
  • do pokoju
  • do sypialni
  • do pokoju dziecięcego,
  • do garderoby

Poszczególne modele dostępne są w wielu wzorach i gamach kolorystycznych. Możecie Państwo wybrać na przykład drzwi wewnętrzne wenge, czyli w kolorze bardzo ciemnego brązu drewna tropikalnego. Między czernią a bielą oferujemy cała paleta barw drzwi, od klasycznych po mniej standardowe, aby ożywić wnętrze, dodać elegancji lub swobodnego wyglądu.

Drzwi wewnętrzne z futryną czy bez?

Ościeżnica, zwana także futryną, stabilizuje drzwi i jest konstrukcją niezbędną do ich montażu. Zdarza się, że przy wstawianiu nowych drzwi wymiana ościeżnicy nie jest konieczna, natomiast w przypadku uszkodzeń dotychczasowej będzie to niezbędne.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą stanowią kompletny zestaw, który idealnie dopasuje się do ściany. Zależnie od indywidualnych potrzeb pomożemy dobrać konkretny wzór, czyli:

  • drzwi pełne – do pomieszczeń takich jak sypiania, gabinet, a także łazienka dostępna z holu i z innych przestrzeni otwartych,
  • drzwi przeszklone – kompromis pomiędzy otwarciem i zamknięciem pomieszczeń; wiele rodzajów i barw szkła,
  • drzwi częściowo przeszklone – najlepsze do łazienki lub pokoju dziecięcego, wpuszczają światło, a jednocześnie osłaniają wnętrze.

Połączenie drzwi z dostarczoną przez nas ościeżnicą zapewnia trwałość konstrukcji, szczelność po montażu oraz niezawodną pracę systemu. Przyjemniej jest mieszkać w domu wyposażonym zgodnie z potrzebami.

Kompletne rozwiązana w zakresie drzwi wewnętrznych

Kryteria oceny drzwi drewnianych wewnętrznych dotyczą ich wyglądu oraz jakości wykonania, a także mechanizmów, dzięki którym dany model działa prawidłowo. Wybierając produkty od wiodących producentów macie Państwo pewność, że zostały stworzone jako kompletna propozycja, a wszystkie jej elementy spełniają rygorystyczne wymogi.

W firmie Diadom znajdziecie Państwo

Rozwiązania wysokiej jakości na miarę oczekiwań. Zadowolenie naszych klientów z Białegostoku i okolic jest najlepszym potwierdzeniem, że w pracę wkładamy całą wiedzę oraz energię dążąc do oczekiwanych efektów. Trwała i bezpieczna stolarka to nasza wizytówka, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Ciepłe i sprawdzone drzwi zewnętrzne – Białystok

Opcja drzwi zewnętrznych do domu na pewno nie jest łatwą decyzją. Drzwi zewnętrzne mają bardzo duży wpływ na wygląd i estetykę budynku. Drzwi jak i okna są też jedną z ważnych elementów docieplenia każdego domu. Ma to ogromne znaczenie w kontekście redukcji kosztów ogrzewania w okresie zimowym. Drzwi wejściowe zewnętrzne są elementem zabezpieczającym Twoje mieszkanie i dom przed intruzami. Co najmniej podwójne są barierą nie do przejścia dla owadów czy gryzoni.

Właściwie zamontowane drzwi

uchronią państwa również przed kurzem i wszelkiego rodzaju pyłami. Drzwi wejściowe pełnią także rolę wygłuszającą. Jest to szczególnie istotne gdy chodzi o drzwi wewnętrzne wewnątrz-klatkowe. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w budownictwie wielorodzinnym. W trakcie wyboru drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku, należy wziąć to pod uwagę.

Montaż drzwi sprawdź nasze dotychczasowe realizacje

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00

Call Now Button