Wybierając drzwi do domu lub mieszkania należy uważnie spojrzeć na konkretne modele oferowane przez producentów. Różnią się one między sobą ze względu na wygląd, funkcjonalność i przeznaczenie, dlatego w zależności od stylu budynku lub wnętrza dobierzecie Państwo drzwi zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i inne w stałej gamie produktów

Duży wybór produktów na rynku stolarki budowlanej sprawia, że warto skorzystać z fachowej porady przed podjęciem ostatecznej decyzji. W firmie Diadom z Białegostoku codziennie ułatwiamy naszym klientom dokonanie wyboru, przedstawiając optymalne rozwiązania.

Współpraca z wiodącymi producentami pozwala nam stale zwiększać asortyment o nowoczesne drzwi wysokiej jakości.

Spośród bogatej gamy produktowej możecie Państwo wybrać między innymi:

  • drzwi wewnętrzne,

  • drzwi zewnętrzne,

Ich wytrzymałość i niezawodność tworzona jest już na etapie produkcji, gdzie w nowoczesnych parkach maszynowych powstają wszystkie elementy decydujące o właściwościach danego modelu. Wzorce drzwi liderów branży łączą w sobie styl i funkcjonalność, a projektowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi w obu tych kwestiach.

Godne uwagi drzwi wysokiej klasy

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu oraz komfort mieszkańców to potrzeby, których nie lekceważą znaczący producenci drzwi. Oferujemy Państwu produkty wiodących marek, ponieważ ich długoletnie doświadczenie, jak też znajomość specyfiki krajowego rynku i potrzeb odbiorców sprawiają, że w każdych gotowych drzwiach widać pasję oraz zaangażowanie.

Nie tylko drzwi antywłamaniowe powinny być trwałe. Wymóg ten dotyczy każdych drzwi w domu oraz mieszkaniu, także tych pokojowych, czy łazienkowych. Dodatkowe atuty to:

  • jakość wykonania – elementy szklane, drewniane i metalowe tworzą spójną całość,

  • estetyka – nowoczesne wzornictwo wpisujące się w poszczególne trendy,

  • dźwiękoszczelność – konstrukcja tłumiąca hałasy pozwoli naprawdę odpocząć,

  • izolacja cieplna – zapobiega utracie ciepła z pomieszczeń,

  • dbałość o środowisko – w przypadku drzwi z materiałów odpowiednich do recyklingu.
różne modele drzwi

Państwo wybieracie wymarzone drzwi, a my zajmujemy się ich montażem – tak niewiele trzeba do zabezpieczenia własnego domu lub nadania klimatu jego wnętrzom za pomocą designu poszczególnych modeli.

Krótka droga do nowych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu, a w przypadku niektórych wzorów nawet bez wymiany ościeżnic, dotychczasowe drzwi można zastąpić nowymi. Z przyjemnością pomożemy Państwu na każdym etapie, od przedstawienia poszczególnych wersji drzwi po montaż i fachowe doradztwo w zakresie konserwacji.

Korzystając z usług firmy Diadom Białystok możecie być Państwo pewni, że wybieracie zaufanego partnera w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej. Dotychczasowe realizacje na terenie Białegostoku oraz okolic są potwierdzeniem naszego zaangażowania, a także kompetencji. Bazujemy na wysokiej klasy profilach i systemach, a nasi pracownicy to fachowcy w swojej branży, dlatego zapraszamy do kontaktu.