Drzwi Białystok – sprzedaż – montaż – zewnętrzne – wewnętrzne

drzwi wewnętrzne białystok

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne duża paleta kolorów oraz wzorów. Producenci drzwi wewnętrznych do wyboru :ADMAR , POL-SKONE , PORTA , VOSTER, ERKADO ,DRE,

Drzwi zewnętrzne

do mieszkań i domów.

W ofercie drzwi zewnętrznych posiadamy drzwi stalowe i drewniane do domów oraz drzwi zewnętrzne do mieszkań w blokach. Posiadamy drzwi zewnętrzne takich producentów jak GERDA, DELTA ,AGMAR ,WIKĘD ,ADMAR ,WENTER . Duży wybór modeli i kolorów oraz szybka realizacja.

drzwi zewnętrzne do domu
drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe

bezpieczeństwo jest bardzo ważne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi antywłamaniowe takich firm jak : DELTA, GERDA.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Białymstoku po szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów.

Drzwi balkonowe

W naszej ofercie posiadamy drzwi balkonowe: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe oraz przesuwne w systemach HST i PSK.

drzwi balkonowe białystok

Chętnie pomożemy

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych

Współczesne drzwi drewniane wewnętrzne spełniają najwyższe wymogi zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa. Wysokiej klasy modele występują w tak bogatym asortymencie, że bez trudu dobierzecie Państwo odpowiedni egzemplarz pasujący do wystroju wnętrza, a także funkcjonalny na miarę aktualnych standardów.

Nowoczesne drzwi drewniane wewnętrzne wielu zastosowań

Wnętrza domów i mieszkań niebędące w formie otwartych przestrzeni oddzielać powinny drzwi spełniające dobrze swoje zadanie. Ze względu na specyfikę i rodzaj tych pomieszczeń niezbędne jest rozważne dokonanie wyboru.

Proponując Państwu drzwi wykonane z drewna oferujemy warianty tworzone w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych na bazie ciekawych i efektownych projektów.

Spośród drzwi wewnętrznych można wybrać między innymi:

  • do łazienki
  • do pokoju
  • do sypialni
  • do pokoju dziecięcego,
  • do garderoby

Poszczególne modele dostępne są w wielu wzorach i gamach kolorystycznych. Możecie Państwo wybrać na przykład drzwi wewnętrzne wenge, czyli w kolorze bardzo ciemnego brązu drewna tropikalnego. Między czernią a bielą oferujemy cała paleta barw drzwi, od klasycznych po mniej standardowe, aby ożywić wnętrze, dodać elegancji lub swobodnego wyglądu.

Drzwi wewnętrzne z futryną czy bez?

Ościeżnica, zwana także futryną, stabilizuje drzwi i jest konstrukcją niezbędną do ich montażu. Zdarza się, że przy wstawianiu nowych drzwi wymiana ościeżnicy nie jest konieczna, natomiast w przypadku uszkodzeń dotychczasowej będzie to niezbędne.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą stanowią kompletny zestaw, który idealnie dopasuje się do ściany. Zależnie od indywidualnych potrzeb pomożemy dobrać konkretny wzór, czyli:

  • drzwi pełne – do pomieszczeń takich jak sypiania, gabinet, a także łazienka dostępna z holu i z innych przestrzeni otwartych,
  • drzwi przeszklone – kompromis pomiędzy otwarciem i zamknięciem pomieszczeń; wiele rodzajów i barw szkła,
  • drzwi częściowo przeszklone – najlepsze do łazienki lub pokoju dziecięcego, wpuszczają światło, a jednocześnie osłaniają wnętrze.

Połączenie drzwi z dostarczoną przez nas ościeżnicą zapewnia trwałość konstrukcji, szczelność po montażu oraz niezawodną pracę systemu. Przyjemniej jest mieszkać w domu wyposażonym zgodnie z potrzebami.

Kompletne rozwiązana w zakresie drzwi wewnętrznych

Kryteria oceny drzwi drewnianych wewnętrznych dotyczą ich wyglądu oraz jakości wykonania, a także mechanizmów, dzięki którym dany model działa prawidłowo. Wybierając produkty od wiodących producentów macie Państwo pewność, że zostały stworzone jako kompletna propozycja, a wszystkie jej elementy spełniają rygorystyczne wymogi.

W firmie Diadom znajdziecie Państwo rozwiązania wysokiej jakości na miarę oczekiwań. Zadowolenie naszych klienci z Białegostoku i okolic jest najlepszym potwierdzeniem, że w pracę wkładamy całą wiedzę oraz energię dążąc do oczekiwanych efektów. Trwała i bezpieczna stolarka to nasza wizytówka, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00