Drzwi wewnętrzne Białystok

Drzwi wewnętrzne pokojowe, łazienkowe

Drzwi wewnętrzne Białystok bogata paleta kolorów oraz wzorów. Producenci drzwi do wyboru: Admar, Pol-skone, Porta, Voster, Erkado, Dre. Oferujemy największy wybór modeli drzwi – Białystok. Kliknij w katalogi drzwi wewnętrznych w której znajdą Państwo cenniki oraz modele drzwi wewnętrznych pokojowych, łazienkowych do wyboru.

Poszczególne modele dostępne są w wielu wzorach i gamach kolorystycznych. Możecie Państwo wybrać na przykład drzwi wewnętrzne białe, czarne, a także w kolorze drewna. Między czernią a bielą, oferujemy całą paletę barw drzwi, od klasycznych po mniej standardowe. Aby ożywić wnętrze, dodać elegancji lub swobodnego wyglądu.

drzwi-wewnetrzne-bialystokDrzwi wewnętrzne Erkado – nowoczesne modele

Drzwi Białystok, jakie potrzebujesz – do wewnątrz czy na zewnętrz?

Firma DIADOM – Białystok specjalizujemy się w dostarczaniu drzwi wewnętrznych, a także drzwi zewnętrznych oraz okien. Zajmujemy się doborem, sprzedażą, jak i usługami montażu. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich klientów z Białegostoku i okolic. Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy, które są gwarancją wykonywanych usług oraz wysokiej jakości. Zawsze przykładamy się do montażu z najdrobniejszym szczegółem. Prawidłowo wykonany montaż oraz pomiar drzwi i okien zapewni im wieloletnie użytkowanie w mieście Białystok.

Zadaj nam pytanie

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Leave this field blank

Sprawdź również nasze drzwi zewnętrzne – Białystok

W ofercie drzwi zewnętrznych posiadamy drzwi stalowe i drewniane do domów oraz drzwi do mieszkania w bloku, kamienicy. W ofercie drzwi zewnętrzne producentów: Gerda, Delta, Agmar, Wikęd, Admar, Wenter, Porta. Duży wybór modeli i kolorów oraz szybka realizacja.

Zobacz zakładkę drzwi zewnętrzne Białystok.

Porta katalog 2021 katalog-polskone-2020-drzwi voster-drzw-2021 katalog Erkado 2021

Katalog – zobacz zakładkę w linku

Na naszej stronie znajdą Państwo rodzaje wszystkich drzwi oraz opisy na temat drzwi wewnętrznych, przesuwnych i ościeżnic. Zaś w naszym MENU znajdą Państwo szczegółowe opisy i zakładki na takie tematy jak – okna, parapety, bramy garażowe, drzwi stalowe , do mieszkania antywłamaniowe, zewnętrzne i wiele innych.

Diadom salon stolarki przedstawia ofertę na wykonanie montażu i sprzedaż drzwi i okien do Twojego domu.

drzwi-wewnetrzne-bialystok drzwi-bialystok

Drzwi producenta Voster kolorowe modele

Drzwi wewnętrzne pokojowe – Drzwi jednoskrzydłowe

Drzwi wewnętrzne Białystok stanowią nieodzownym element każdego wnętrza. Z jednej strony ich istotną rolą jest pełnienie funkcji polegającej na oddzielaniu od siebie poszczególnych pomieszczeń. Z drugiej strony odpowiadają za poczucie bezpieczeństwa, większej prywatności oraz intymności. Ważnym aspektem przemawiającym za drzwiami wewnętrznymi są również kwestie estetyczne. Często to właśnie one są bowiem częścią większej aranżacji całych pomieszczeń i nadają im ostatecznego kształtu oraz stylu.

Spośród drzwi wewnętrznych można wybrać między innymi ofertę:

  • oferta drzwi do łazienki
  • oferta drzwi do pokoju
  • oferta drzwi do sypialni
  • oferta drzwi do garderoby

drzwi-bialystok

Drzwi wewnętrznepłytoweDRE

drzwi-wewnetrzne-bialystok

Drzwi wewnętrzne – ramowe – DRE

drzwi-wewnetrzne

Drzwi wenętrzne – wejściowe – DRE

Drzwi wewnętrzne przesuwne Białystok

nowoczesne systemy do pokoju lub garderoby

Drzwi przesuwne są bardzo często stosowane w małych pomieszczeniach w celu zaoszczędzenia miejsca lub na salach bankietowych, aby zwiększyć funkcjonalność pomieszczeń. Oferta nowoczesnych drzwi przesuwnych dostępna w katalogu Porta lub Pol-skone, Admar, Erkado oraz Voster. Oferujemy największy wybór na Białostockim rynku drzwi tego typu.

Zapraszamy w zakładkę drzwi przesuwne , gdzie znajdą państwo więcej informacji.

drzwi-przesuwne drzwi-przesuwne

Drzwi przesuwne Voster

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane wielu zastosowań

Wnętrza domów i mieszkań niebędące w formie otwartych przestrzeni oddzielać powinny drzwi spełniające dobrze swoje zadanie. Ze względu na specyfikę i rodzaj tych pomieszczeń niezbędne jest rozważne dokonanie wyboru. Zapraszamy w zakładkę drzwi drewniane Domaszewscy.

Proponując Państwu drzwi wykonane z drewna oferujemy warianty tworzone w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych na bazie ciekawych i efektownych projektów.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą czy bez?

Ościeżnica, zwana także futryną, stabilizuje drzwi i jest konstrukcją niezbędną do ich montażu. Zdarza się, że przy wstawianiu nowych drzwi wymiana ościeżnicy nie jest konieczna, natomiast w przypadku uszkodzeń dotychczasowej będzie to niezbędne.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą stanowią kompletny zestaw, który idealnie dopasuje się do ściany. Zależnie od indywidualnych potrzeb pomożemy dobrać konkretny wzór, czyli:

  • drzwi pełne Białystok– do pomieszczeń takich jak sypiania, gabinet, a także łazienka dostępna z holu i z innych przestrzeni otwartych,
  • drzwi przeszklone Białystok– kompromis pomiędzy otwarciem i zamknięciem ściany pomieszczeń; wiele rodzajów i barw szkła,
  • drzwi częściowo przeszklone Białystok– najlepsze do łazienki lub pokoju dziecięcego, wpuszczają światło, a jednocześnie osłaniają wnętrze.

Połączenie drzwi z dostarczoną przez nas ościeżnicą zapewnia trwałość konstrukcji, szczelność po montażu oraz niezawodną pracę systemu. Przyjemniej jest mieszkać w domu wyposażonym zgodnie z potrzebami.

drzwi-wewnetrzne-bialystok

Nowoczesne drzwi wewnętrzne Pol-skone – oferta do Twojego domu

W naszej firmie posiadamy dużo renomowanych producentów. Posiadamy drzwi Pol-skone do nowoczesnych wnętrz, duża paleta wzorów i kolorów. Oferta aranżacji pomieszczenia i produkty drzwiowe na które warto zwrócić uwagę tylko w firmie Diadom – Białystok. Komfort naszych klientów jest ważny dlatego proponujemy tylko najlepsze rozwiązania takie jak producent Pol skone.

W Diadom Białystok znajdziecie Państwo wewnętrzne drzwi

Diadom Białystok rozwiązania na miarę oczekiwań. Zadowolenie naszych klientów z Białegostoku i okolic jest najlepszym potwierdzeniem, że w pracę wkładamy całą wiedzę oraz energię dążąc do oczekiwanych efektów. Trwała i bezpieczna stolarka to nasza wizytówka, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. W katalogach znajdziesz wszystkie dostępne kategorie drzwi do pokoju lub łazienki. Zapraszamy do obejrzenia zakładki katalogi drzwi są tam ciekawe rozwiązania i różne oferty. Drzwi do Twojego domu, pokoju, garderoby czy łazienki.

Właściwie zamontowane drzwi – oferta rynku Białystok

Właściwie zamontowana stolarka uchroni państwa również przed kurzem i wszelkiego rodzaju pyłami. Drzwi wejściowe pełnią także rolę wygłuszającą. Jest to szczególnie istotne gdy chodzi o drzwi wewnętrzne wewnątrz-klatkowe. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w budownictwie wielorodzinnym. W trakcie wyboru drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku, należy wziąć to pod uwagę.

Montaż drzwi sprawdź nasze realizacje – Białystok

drzwi Białystok drzwi wewnetrzne z montażem drzwi do łazienki

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych Białystok

Współczesne drzwi drewniane wewnętrzne spełniają najwyższe wymogi zarówno pod względem wykonania, jak i wzornictwa. Wysokiej klasy modele występują w tak bogatym asortymencie, że bez trudu dobierzecie Państwo odpowiedni egzemplarz pasujący do wystroju wnętrza, a także funkcjonalny na miarę aktualnych standardów. Oferta na rynku stolarki renomowanych firm zaspokoi każdego wymagającego klienta.

Rodzaje drzwi wewnętrznych Białystok

drzwi-Bialystok drzwi wejściowe drzwi wewnatrzklatkowe do mieszkania drzwi Białystok drzwi łazienkowe Białystok

Na jakie typy je dzielimy?
Podstawowym pytaniem, jakie należy sobie zadać jeszcze przed tym, zanim postanowimy wybrać konkretny model drzwi wewnętrznych jest to związane z ich rodzajem. W tym miejscu przydaje się znajomość typów dostępnych produktów. Drzwi wewnętrzne dostępne w Białymstoku i nie tylko dzielimy ze względu na:

Rozmiar, czyli drzwi jedno- i dwuskrzydłowe. Jest to klasyczny podział odnoszący się bezpośrednio do rozmiaru, jak i sposobu korzystania z takich drzwi. Ze względu na ograniczenia w przestrzeni, jak i mniejszą funkcjonalność – wewnętrzne drzwi dwuskrzydłowe są stosunkowo mało popularnym rozwiązaniem. Większość posiadaczy domów, jak i mieszkań decyduje się na wariant jednoskrzydłowy.

Sposób wypełnienia, czyli wewnętrzne drzwi pełne i niepełne. To z kolei podział informujący o budowie drzwi. W tym miejscu warto wskazać, że powierzchnia drzwi pełnych jest w całości pokryta wybranym materiałem (zazwyczaj drewnem lub sklejką). W przypadku drzwi niepełnych, elementy drewniane są uzupełnione np. przez szkło, a co za tym idzie – poza funkcją wydzielania pomieszczeń również doskonale przepuszczają światło.

Kolor, czyli drzwi inspirowane naturą oraz pokryte klasycznymi barwami. Największą popularnością cieszą się drzwi, których powierzchnia imituje naturalne kolory nawiązujące do drewna (posiada widoczne słoje, przejścia kolorów itp.). Rozwiązaniem, które z kolei zyskuje na popularności są drzwi zewnętrzne pokryte jednolitą barwą.

Struktura, czyli drzwi wewnętrzne gładkie i strukturalne. Kolejnym aspektem dającym dodatkowy wybór jest możliwość zakupu drzwi o powierzchni gładkiej, jak i takich posiadających lekko wyczuwalną strukturę (tzw. 3D). Do pierwszej grupy zaliczamy zazwyczaj, wymienione już wcześniej – drzwi pokryte jednolitymi kolorami. Do drugiej natomiast – drzwi inspirowane kolorami i charakterystyką drewna.
Ościeżnica przylgowa i bezprzylgowa. Następnym elementem wpływającym zarówno na wygląd, jak i sposób użytkowania drzwi jest rodzaj ościeżnicy. Cechą charakterystyczną ościeżnic przylgowych jest to, że drzwi wewnętrzne są montowane bezpośrednio na nie. Natomiast w przypadku ościeżnic bezprzylgowych – krawędzie drzwi przylegają bezpośrednio do samych ościeżnic.

Jeżeli omówienie podstawowych rodzajów wewnętrznych drzwi już za nami – pora zdefiniować, w jakich przestrzeniach odnajdują się najlepiej.

– przykładowe realizacje i tel na naszej stronie drzwi wewnetrzne Białystok Porta .

Gdzie najlepiej sprawdzają się drzwi wewnętrzne?


Jak sama nazwa wskazuje – drzwi wewnętrzne stosowane są bezpośrednio wewnątrz pomieszczeń, a to oznacza, że mogą zagościć w takich obiektach, jak:
Mieszkania i domy, w których odpowiedzą za odgrodzenie oraz uzupełnienie aranżacji: salonów, kuchni, sypialni, łazienek, pokojów dziecięcych, jak i wielu innych pomieszczeń. – Biura, w których będą zapewniały lepszy komfort pracy, a także gwarantowały odpowiedni poziom prywatności.
Obiekty komercyjne, urzędy i inne instytucje państwowe, w których odnajdą się w różnych pomieszczeniach – od sekretariatów i gabinetów, poprzez pokoje rozmów, na firmowych kuchniach i łazienkach kończąc.

Jak dobierać drzwi stosowane wewnątrz pomieszczeń?


Na początku warto się zastanowić, jaki kolor, format oraz rodzaj wypełnienia będzie pasował do stylu, w jakim zostało urządzone dane pomieszczenie. Warto także zadać sobie pytanie, czy drzwi mają pełnić główną rolę i nadać ton całemu wnętrzu, czy też jedynie stanowić jego symboliczną część i bardziej “zlewać się” z całym tłem. Drzwi wewnętrzne oferowane w mieście Białystok stanowią często ostatni element aranżacji, dlatego warto dokładnie przemyśleć ten wybór.

W tym miejscu szczególną uwagę należy zwrócić na kierunek, w jakim mają otwierać i zamykać się takie drzwi wewnętrzne Białystok. Tak, aby ich praca nie kolidowała np. z innymi elementami wnętrza (meblami, urządzeniami itp.), a jednocześnie nie stawał się uciążliwa dla mieszkańców bądź osób regularnie korzystających z drzwi. Dlatego wyróżniamy drzwi prawe oraz lewe otwierane na prawą lub lewą stronę.

Poza klasycznymi drzwiami otwieranymi “do przodu i do tyłu”, coraz większą popularność zyskują tzw. Drzwi wewnętrzne przesuwane. Jak sama nazwa wskazuje – tego rodzaju drzwi, zamiast tradycyjnych zawiasów, posiadają
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi wewnętrznych dostępnych w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i kolorów do wyboru.

Jak przebiega montaż drzwi wewnętrznych?

Instrukcja krok po kroku.

Jak już wspomnieliśmy – nasza firma z Białegostoku zajmuje się nie tylko oferowaniem wysokiej klasy drzwi do wewnątrz, ale także zapewnia kompleksową usługę związaną z ich montażem. Na początek dokładnie sprawdzamy wszystkie wymiary, dobieramy drzwi, które będą im odpowiadały, aby na końcu zająć się transportem oraz sprawną instalacją drzwi – dokładnie tam, gdzie chcesz. Oferujemy zarówno klasyczne formaty, jak i z powodzeniem dostarczamy drzwi na wymiar.


Ile kosztują drzwi wewnętrzne dostępne w Białymstoku i nie tylko

Ceny drzwi wewnętrznych w mieście Białystok zaczynają się już od kilkuset złotych za skrzydło. Ostateczny koszt zależy oczywiście od Ciebie, a wpływ na to mają takie czynniki, jak: rozmiar, kolor, struktura, rodzaj wypełnienia, dodatki (klamki, ościeżnice, zamki itp.).

Skontaktuj się z nami, aby poznać cały katalog oferowanych przez nas drzwi wewnętrznych oraz zamówić ich montaż bezpośrednio w Białymstoku, jak i jego okolicach!

Drzwi Białystok do domu

Duży wybór renomowanych producentów, komfort i jakość w Diadom Białystok Tel do naszego biura i więcej informacji dostępnych w zakładce kontakt. Strona firma Diadom przetwarza plików cookies – dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptacje plików cookies.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00