Elewacje Białystok

Wykonujemy profesjonalne elewacje stosując materiały najwyższej jakości. Dzięki temu elewacja jest trwała i maksymalnie dociepli Twój dom. Nasza oferta usług budowlanych skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm developerskich. Usługę wykonujemy kompleksowo. Nie musisz martwić się o zakup materiałów budowlanych.

W Polsce najczęściej do wykonywania elewacji stosuje się styropian o grubości 15 cm. Natomiast najpopularniejszym tynkiem elewacyjnym jest tynk silikonowy.

Firma Diadom wykonuje elewacje w Białymstoku i okolicach na

  • blokach
  • domach jednorodzinnych
  • obiektach użyteczności publicznej

Jaką elewacje wybrać?

Elewacja w najprostszym tego słowa znaczeniu to zewnętrzna warstwa ochronna ściany. Dzięki niej możesz nie tylko polepszyć własności termiczne Twojej inwestycji lecz również sprawić, że będzie ona bardziej estetyczna. Zastanawiasz się jaki tynk elewacyjny wybrać? Poniżej poznasz jego rodzaje.

Elewacje tynkowe odmiany:

  • tynki mineralne
  • tynki akrylowe
  • tynki silikatowe

Te ostatnie cechują się bardzo dużą trwałością oraz odpornością na grzyby i porosty.

Fachowe doradztwo w zakresie elewacji tylko w firmie Diadom.

Profesjonalne docieplanie budynków

Pozwoli obniżyć rachunki za energię zużywaną na ogrzanie pomieszczeń. Taka inwestycja przyczynia się również do podniesienia wartości inwestycji. Wystarczy, krótka rozmowa z naszym doradcą, aby ustalić jaka metoda ocieplenia budynku będzie najbardziej opłacalna. Oprócz ocieplania domów jednorodzinnych zajmujemy się także wykonywaniem zleceń nietypowych. Wykonujemy elewacje w Białymstoku od wielu lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Elewacja domu i ocieplanie budynku Białystok

Elewacja domu w dzisiejszych czasach jest wykonywana z różnych materiałów. Głównym produktem stosowanym w elewacji jest styropian oraz wełna lecz coraz częściej stosuję się na ścianach zewnętrznych drewno lub kamień oraz cegła klinkierowa. Chociaż elewacje domu pokryte tynkami silikonowymi lub akrylowymi to sprawdzona metoda pokrycia, która chroni przed działaniem warunków atmosferycznych. Nasze bogate doświadczenie dotyczące elewacji gwarantuję fachową pomoc. Tynk akrylowy upiększy elewację domu i jest to sprawdzony tynk cienkowarstwowy. Ocieplenie budynku czy fasady musi być odporne na zmiany temperatury. Dlatego też na rynek ocieplenia wchodzą coraz to nowocześniejsze technologie spełniające najwyższe normy.

Drewno, kamień, tynk jaką elewację domu wybrać?

Elewacja z drewna, kamienia czy tynku to odwieczne pytanie dlatego też warto skorzystać z usług architekta elewacji z którym współpracujemy. Projekt elewacji domu to jednak ważna decyzja dlatego warto zaufać specjalistom. My jako firma Diadom polecamy głównie tynki cienkowarstwowe jest to sprawdzony rodzaj wykończenia elewacji. Tynk elewacyjny stosowany w przypadku pokrycia wełną mineralną. Malowanie tego tynku jest bardzo ważne, gdyż tego typu produkty chłoną wodę i musza być dokładnie zabezpieczone.

Ocieplenie budynku i elewacja domu jednorodzinnym tynki silikonowe

Elewację domu oraz ocieplanie budynku zawsze jest ze sobą łączona. bez wykonania porządnego ocieplenia ścian kolor elewacji oraz zabezpieczenie nie ma sensu. Elewacje trzeba wykonać według konkretnych współczynników, dzięki czemu uszkodzenia mechaniczne na ocieplenie domu nie będzie miało wpływu. Jest to idealne rozwiązanie stosowane na elewacjach o zawsze stosują wykonawcy. Domy drewniane muszą być pokryte wełną mineralną i najczęściej stosowany materiał to tynk mineralny do ocieplenia domu. Beton architektoniczny, płytki klinkierowe, cegła, deski to dobry sposób na wykończenie ścian wewnątrz budynku.

Tynk elewacyjny silikonowe, a elewacja domu.

Elewacje i ocieplenie budynku tynk akrylowy. Materiał do tynkowanie i elewacja z kamienia, betonu, klinkier, drewna, piaskowca, wapienia czy deski oczekiwania dekoracyjną klientów ciągle się zmieniają. Dobra elewacja poddobnie jak stolarka okienna zmniejsza nasze rachunki za ogrzewanie. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem okien w Białymstoku. W naszej ofercie znajdziesz również drzwi wejściowe i wewnętrzne.

Zapraszamy po ofertę na elewacje i ocieplenie domu oferujemy najlepsze ceny usługi dla nowych klientów.

Masz jakieś pytanie? Wyślij je do nas!

    .