Drzwi drewniane Agmar – Białystok

agmar katalog

AGMAR producent drzwi drewnianych wykonanych z drewna.

Firma Agmar powstała w 1998 roku i główną siedzibą jest Radomyśl. W firmie Diadom oferujemy drzwi tego producenta ze względu na jakość wykonania produktów. Od wielu lat montujemy na terenie Białegostoku i okolic drzwi zewnętrzne tego dostawcy. Producent udziela gwarancji na swoje produkty i w każdym przypadku zapewnia satysfakcje i 100% zadowolenia.

Drzwi zewnętrzne Agmar wykonywane są wersjach dwuskrzydłowych i jednoskrzydłowych, a także mamy tu możliwość zamówienia doświetla bocznego lub górnego. Stolarka drzwiowa Agmar sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach, drzwi są pokryte najbardziej wyselekcjonowanymi lakierami odpornymi na warunki atmosferyczne dzięki czemu produkty wytrzymują długie lata użytkowania. Każde drzwi są produkowane pod klienta dlatego mogą Państwo być pewni jakości produktu. Do tego producent dba także o środowisko naturalne wykorzystując specjalne wyselekcjonowane produkty, zaś suszarnia korzysta z farmy wiatrowej, a drzwi pomalowane są wyłącznie farbami ekologicznymi.

Nowoczesne i stylowe drzwi z drewna

Producent przeprowadza w swoim zakładzie podczas etapu produkcji bardzo starannie kontrolę jakości. Dowodem jakości jest również certyfikat CE. Zapraszamy do naszego Salonu po więcej informacji oferujemy sprawdzony i fachowy montaż produktów firmy Agmar. Posiadamy własne ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem w zakładaniu stolarki otworowej drzwiowej i okiennej. W ofercie są także drzwi wewnętrzne do wyboru wykonane z drewna sosnowego lub dębu. Są one doskonałym wyborem dla osób które lubią mieć własną przestrzeń w domu lub mieszkaniu w doskonałym stylu.

Polecamy doskonałe drzwi firmy specjalizującej się w produktach wykonywanych z drewna. Zachęcamy do sprawdzenia katalogu producenta na naszej stronie lub sprawdzenia oferty na drzwi drewniane na stronie Agmar.