Parapety Białystok – sprzedaż – montaż

Parapety to nieodłączne zwieńczenie stolarki okiennej i estetyczne wykończenie okna. Ich różnorodność, wielkość oraz położenie zależy od indywidualnych wytycznych, natomiast cechą uniwersalną powinna być wysoka jakość, za którą odpowiadają materiały użyte w procesie tworzenia. Bez względu na to, jak wygląda okno, parapet ma idealnie do niego pasować, stąd tak duży ich wybór w branży budowlanej i wykończeniowej.

Nowy wymiar parapetów wewnętrznych

Gładkie i jednolite powierzchnie nowoczesnych parapetów to ich niewątpliwy atut. Tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości, impregnować i zabezpieczać przed nadmiernym osiadaniem kurzu znacznie usprawniają dbanie o porządek w dowolnym wnętrzu. Z takich tworzyw powstają między innymi parapety Dobroplast, firmy reprezentującej szwajcarską markę AFG.

Z parapetami zewnętrznymi wysokiej jakości urządzicie Państwo każde pomieszczenie, ponieważ współczesne modele są:

  • odporne na wilgoć, zarysowania i odbarwienia,
  • trwałe, o podwyższonym stopniu sztywności,
  • dostępne w szerokiej palecie barw,
  • odpowiednie do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych,
  • łatwe w montażu, a jednocześnie z możliwością solidnego zamocowania,
  • funkcjonalne, często służące jako dodatkowa półka.

PCV jest dobrą alternatywą dla kamienia i drewna. Przy mniejszych nakładach finansowych można osiągnąć ciekawy efekt, dobierając między innymi laminat o odpowiedniej teksturze i barwie. Państwa wnętrze będzie wtedy odpowiednio zaaranżowane, wykończone w najmniejszym szczególe.

Kolorystyka parapetów

Spójna z kolorystyką okna barwa parapetów sprawi, że całość pomieszczenia stanie się stylistycznie harmonijna. Dobrym rozwiązaniem w kuchni może być dobranie kolorystyki do koloru blatów kuchennych i stołu, czyli zachowanie tego samego motywu na poziomych powierzchniach. Kontynuację mogą stanowić podobne płytki na podłodze. W przypadku prawdziwego kamienia typu granit lub poszczególnych odmian drewna, wzór narzucony jest z góry, natomiast PCV daje wiele możliwości grania kolorami za pomocą gotowej płyty parapetu lub z użyciem profesjonalnych oklein.

Wybierając gotowe produkty z firmy Diadom Białystok macie Państwo pewność, że jakość i piękno idą u nas w parze.

Parapety Dobroplast w Diadom Białystok

Proponujemy Państwu nie tylko wysokiej klasy stolarkę okienną i drzwiową, lecz również parapety znanego i cenionego producenta. Ich wykonanie z PCV sprawia, że przy zachowaniu nienagannego wyglądu, posiadają wszystkie atuty istotne w bezproblemowym użytkowaniu. Montujemy parapety w domach i innych budynkach na terenie Białegostoku oraz w okolicy. Z chęcią poznamy również Państwa oczekiwania, aby pomóc je zrealizować.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze okien lub drzwi?

Diadom okna i drzwi
ul. Antoniukowska 6
15-845 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
8:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 14:00