Katalog AluFusion Białystok – okna, drzwi i fasady

Alufusion Producent aluminium

Alufusion producent okien i drzwi aluminiowych

Alufusion jest to producent systemów aluminiowych specjalizujący się w oknach, fasadach o drzwiach. Wieloletnie doświadczenie nabyte przez cały okres trwania działalności pozwala na wyprodukowanie produktów najlepszej jakości.

Okna aluminiowe występują w różnych wersjach takich jak na przykład aluminium ciepłe i aluminium zimne. Aluminium ciepłe stosowane jest najczęściej na zewnątrz, gdyż posiada bardzo dobre parametry izolacji przed zimnem. W naszej firmie posiadamy kilka rodzajów profili aluminiowych ciepłych. Aluminium zimne często stosujemy w biurach lub przegrodach sklepowych wewnątrz lub po prostu do garażu, piwnicy pomieszczeń magazynowych często nieogrzewanych.

Alufusion aluminiowe fasady budynków

Firma Alufusion zajmuję się także produkcją drzwi i ścian aluminiowych fasadowych. Główna zaleta tego typu przeszkleń jest bardzo wysokie nasłonecznienie oraz wytrzymała konstrukcja, którą można wykonać tylko w systemach alu. Fasada coraz częściej są także stosowane w domach, ale głownie możemy je spotkać w biurowcach i budynkach usługowych. Producent jest w stanie wykonac bardzo duże i skomplikowane konstrukcje przez co jest wiodącym liderem sprzedaży na rynku stolarki aluminiowej.

Aluminiowe daszki, barierki z Alufusion

Producent posiada w ofercie sprzedaży daszki wykonane z aluminium i szkła. Jest także możliwość zamówienia barierek do domu lub często zamawianych barierek i przegród dla deweloperów. Firma obsługuje większość inwestycji deweloperskich w województwie podlaskim, co świadczy o wysokiej jakości i najlepszej cenie produktów. Barierki są wykonane ze szkła i aluminium poprzez specjalnie do tego stosowane systemowe rozwiązania Alufusion.

Okna aluminiowe, fasady tylko w Diadom Białystok

Nasza firma oferuję sprzedaż stolarki aluminiowej ale także w swoich usługach posiadamy montaż. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym Salonem sprzedaży okien i drzwi w Białymstoku. Wieloletnie doświadczenie ekip monterskich jest gwarancją jakości wykonanej usługi montażu stolarki aluminiowej. Zachęcamy do wyboru najlepszych rozwiązań dostępnych w firmie Diadom.