Aluplast

Początki marki Aluplast w Polsce datowane są na rok 1995. Od zakładu produkcyjnego zatrudniającego 8 osób firma była nieustannie modernizowana i przekształciła się w spółkę będącą jednym z liderów stolarki budowlanej. Inwestycje w nowoczesne technologie, a także świadomość potrzeb klientów sprawia, że systemy Aluplast są chętnie wybierane zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i dystrybutorów w całym kraju.

Solidne i eleganckie drzwi zewnętrzne oraz okna

aluplast-drzwi

Dopełnieniem fasady domu powinny być estetyczne drzwi o zwiększonym stopniu wytrzymałości. Odporność na trudne warunki atmosferyczne, w tym na wilgoć i szkodliwe działanie promieni słonecznych, jest dopełnieniem właściwości antywłamaniowych. Tak skonstruowane skrzydła drzwiowe to standard w modelach Aluplast, tworzonych przez profesjonalistów.

Wysokogatunkowa stolarka budowlana oraz elementy dodatkowe stanowią kompletne systemy okien i drzwi, dostępne w stałej sprzedaży.

Szeroki asortyment jest odpowiedzią na Państwa potrzeby dotyczące między innymi:

  • okien PVC,
  • drzwi zewnętrznych PVC,
  • rolet zewnętrznych nakładanych,
  • rolet zewnętrznych adaptacyjnych.

Profile okienne i drzwiowe łączy możliwość indywidualnego doboru jednej spośród wielu opcji. Dotyczy to zarówno liczby szyb zespolonych w danym skrzydle, jak również wersji kolorystycznej całego systemu.

Wysokiej klasy rolety pomogą natomiast chronić Państwa prywatność.

Aluplast – skuteczne rozwiązania na każdy dzień

aluplast-drzwi

Inteligentne rozwiązania marki Aluplast sprawdzają się w życiu codziennym, ponieważ opracowywane są z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników. Jeden z przykładów to systemy energeto®, których profile pozbawione są wewnętrznych wzmocnień stalowych na rzecz nowoczesnego tworzywa sztucznego opracowanego wspólnie z firmą BASF.

Dopełnieniem są stabilne i bezpieczne szyby wklejane techniką „bonding inside”, zmniejszającą ryzyko pęknięć. Efektem jest także wzmożona stabilność okien oraz lepsza ochrona przed włamaniem, ponieważ za sprawą obwodowej szczeliny z klejem nie ma możliwości wypchnięcia zabezpieczonych w ten sposób szyb ze skrzydła.

Harmonijna przestrzeń, komfort użytkowania

Przystępując do kolejnych realizacji montażu okien i drzwi z zastosowaniem stolarki Alupast dajemy naszym klientom możliwość wybrania spośród bogatej gamy kolorów folii dekoracyjnych do profili. Pozwala to zachować spójność wnętrz, a także elewacji, natomiast sprawne oraz lekkie działanie poszczególnych systemów wpływa pozytywnie na komfort użytkowania.