Domaszewscy

Firma Domaszewscy specjalizuje się w tworzeniu drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wysokiej jakości od początku lat 90. ubiegłego wieku. Odpowiednie procesy pozyskiwania, obróbki oraz łączenia drewna z pozostałymi elementami skrzydeł drzwiowych sprawiają, że gotowe modele mają zawsze wielu zwolenników i są chętnie wybierane do domów, mieszkań oraz innych budynków użytkowych.

Eleganckie i trwałe drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne powstają tutaj z klejonego drewna dębowego lub sosnowego. Tak trwały surowiec sprawia, że cała konstrukcja jest niezwykle solidna, bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, stabilna, a przy okazji również niezwykle estetyczna. Dodatkiem może być szlachetna okleina naturalna, wykończenie w postaci warstwy lakieru lub specjalistycznej farby. Pozwala to osiągnąć ciekawe wzornictwo bez zbędnego powielania określonych wzorów i form.

domaszewscy_drzwi

Duży wybór wśród aktualnych propozycji marki Domaszewscy pozwala zrealizować projekty wnętrz, w których potrzebne są drzwi:

  • standardowe – tradycyjne wzornictwo oraz typowe wymiary, lecz całość w oparciu o najnowsze technologie i przygotowane w nowoczesnym parku maszynowym. Połączenie sprawdzonych wzorów ze świeżym spojrzeniem na stolarkę budowlaną,
  • ekskluzywne – wyróżnikiem mogą być między innymi przeszklenia w ciekawych kształtach, gdy wmontowane szyby to wysokiej klasy szkło hartowane, które z powodzeniem zastępuje inne surowce niższej jakości,
  • na wymiar – dostępne w standardowej gamie skrzydła drzwiowe produkowane są wtedy w innych wymiarach, gotowe do montażu danej ościeżnicy. Niezbędne są wcześniejsze dokładne pomiary ościeżnic, aby drzwi faktycznie były idealnie dopasowane,
  • na zamówienie – w tym przypadku wzór dostarczany jest przez Klienta, a specjaliści czuwają nad całym procesem tworzenia. Taką opcję warto rozważyć przy nietypowych wnętrzach, do których pasują właśnie unikalne rozwiązania w kwestii wyposażenia.

Szeroki wybór drzwi zewnętrznych z firmy Domaszewscy

W przypadku drzwi zewnętrznych poza estetyką oraz jakością wykonania ważna jest również podwyższona trwałość surowców oraz odpowiednie zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym wszelkiej wilgoci. Proponowane skrzydła drzwiowe z tej gamy są odpowiednio docieplone, aby zabezpieczać wnętrza domu przed nadmiernym wychłodzeniem podczas niskich temperatur na zewnątrz.

Jako wizytówka każdego domu, odpowiednio dobrane współgrają z elewacją i najbliższym otoczeniem. Tutaj również do wyboru jest wiele modeli, gotowych do zamontowania, wstawienia odpowiednich zamków lub dodatkowych zabezpieczeń. Szeroka gama kolorystyczna oraz opcjonalnie możliwość pomalowania na określony kolor, daje znacznie większe możliwości aranżacyjne.

Nowoczesne drzwi z montażem w Białymstoku

Korzystając z asortymentu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych marki Domaszewscy realizujemy w Diadom Białystok zarówno niewielkie zamówienia, jak też znacznie większe inwestycje związane z montażem skrzydeł drzwiowych na terenie Białegostoku, a także w innych miejscowościach po ustaleniu szczegółów.

Zapewniamy wszechstronną obsługę, począwszy od doradztwa.

DOMASZEWSCY
Producent drzwi drewnianych

Adres

ul. Antoniukowska 6

15-845 Białystok

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
8:00 – 18:00

Sobota

9:00 – 14:00