DRE Białystok – drzwi skrojone na miarę.


Producent nowoczesnych drzwi DRE Białystok

Firma DRE to jedna z największych fabryk drzwi w Polsce. Pierwsze początki firmy to rok 1991 jako prywatna spółka kapitałowa. Duży wybór produktów pomógł firmie podbić polski rynek. Producent drzwi Dre w swojej ofercie posiada drzwi zewnętrzne i wewnętrzne takie jak ; przylgowe, bez przylgi , lakierowane, ramowe lub wypełnione plastrem miodu.

DRE siedziba produkcji drzwi

Główna siedzibą firmy jest miejscowość Gronów Górny i to właśnie tam powstają drzwi skrojone na miarę, najwyższej jakości. Producent drzwi DRE sp z o.o ul  dba o wszystkie szczegóły jeśli chodzi o jakość wykonania swoich produktów. Sprawdź katalogi drzwi oraz duży wybór modeli.

Dre drzwi – nowoczesne wzornictwo i design

Firma DRE sp z o.o posiada własną lakiernie do drzwi i zgodnie z wymogami rynku poszerza swój park maszynowy według norm europejskich. Dlatego też może konkurować z największymi firmami w branży stolarki drzwiowej. Głównym celem firmy jest podbój zagranicznych rynków, dzięki czemu nieustanie DRE rozwija i buduję swoją markę.

DRE drzwi wewnętrzne dobry wybór

Drzwi wewnętrzne w ofercie Dre to między innymi: techniczne, szklane oraz drzwi składane. Jedne z pionierskich produktów to Dre Print oraz High Glass, drzwi z ukrytą ościeżnicą, połyskowe, matowe i Xtreme Matt,a więc tak jak można zauważyć firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór modeli, dzięki czemu każdy najbardziej wymagający klient do wykończenia swojej przestrzeni powinien przejrzeć katalogi. Pełna oferta produktów na stronie producenta DRE.

Kontakt – Diadom salon sprzedaży DRE

Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem sprzedaży po bezpłatną wycenę realizacji drzwi. Salon Diadom okna i drzwi adres ul. Antoniukowska 6 w Białymstoku. Gwarantujemy jakość i zadowolenie oraz w ofercie duży wybór modeli drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w głównej zakładce menu.

Godziny otwarcia

pn-pt 8:00-18:00 sobota 9:00-14:00

Kontakt

tel 85 +48 517 851 743

e mail – biuro@diadom.pl

DRE drzwi