Drzwi wejściowe Białystok

Zamów nowoczesne i trwałe drzwi wejściowe z montażem. Wybierz styl i dodatki – my zajmiemy się całą resztą. Wykonamy pomiary, dostarczymy drzwi, zamontujemy je we wskazanym miejscu. Sprawdź naszą ofertę w zakładce katalogi lub umów się na bezpłatny pomiar oraz doradztwo. Nasza Firma specjalizuję się w montażu drzwi do mieszkania czy domu.

drzwi wejściowe Białystok

Drzwi wejściowe w Białymstoku

Drzwi wejściowe w każdym budynku odgrywają aż dwie zasadnicze role. Po pierwsze, ich podstawową funkcją jest skuteczne zabezpieczenie wejścia do domu, mieszkania, czy też obiektu o charakterze urzędowym bądź komercyjnym. Po drugie innym ważnym czynnikiem jest to, że drzwi wejściowe odpowiadają także za kwestie reprezentacyjne. Podkreślają bryłę, jak i styl, w jakim został urządzony danym obiekt. Nasza firma Diadom Białystok zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych ze sprzedażą, dostawą oraz montażem drzwi wejściowych na terenie Białegostoku oraz jego okolic.

Wejściowe drzwi Białystok – dlaczego warto?

  • 200 + wzorów do wyboru – mnogość stylów, struktur i kolorów
  • Czołowi producenci – Gerda, Delta, Wenter, Agmar, Porta, Polskone i inni
  • Doskonała jakość – Potwierdzona certyfikatami oraz wieloletnią gwarancją
  • Ekspresowa realizacja – Dostawa i montaż w mniej niż 7 dni (w przypadku drzwi dostępnych na magazynie)

Typy drzwi wejściowych Białystok – na jakie rodzaje je dzielimy?

Podstawowymi rodzajem, na jaki możemy podzielić drzwi wejściowe jest ten odnoszący się do ich lokalizacji. Rozróżniamy zatem:

Drzwi wejściowe do mieszkania – czyli elementy znajdujące swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych – zwłaszcza blokach oraz kamienicach. W tym przypadku drzwi wejściowe znajdują się bezpośrednio na klatkach lub w innych pomieszczeniach wewnętrznych i nie są bezpośrednio narażone na kontakt z zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi (w przeciwieństwie chociażby do klasycznych drzwi zewnętrznych).

Drzwi wejściowe do domu – czyli elementy stosowane w budynkach jednorodzinnych, w których pełnią zazwyczaj rolę odgradzającą część wewnętrzną od części zewnętrznej. W takim przypadku muszą być odporne na zmiany temperatur, jak i inne czynniki atmosferyczne.

drzwi wejściowe drzwi wewnatrzklatkowe do mieszkania
Drzwi wejściowe do mieszkania
drzwi zewnętrzne do domu
Drzwi wejściowe do domu

Inna klasyfikacja drzwi wewnętrznych oferowanych chociażby przez naszą firmę z Białegostoku dotyczy ich wyglądu i funkcjonalności. W tym miejscu podział tych elementów może dotyczyć np.:

  • Rozmiaru, czyli wejściowych drzwi posiadających jedno bądź dwa skrzydła. Biorąc pod uwagę liczne ograniczenia – znacznie popularniejszymi są drzwi wejściowe jednoskrzydłowe. Opcja z dwoma skrzydłami jest zarezerwowana zwłaszcza dla firm.
  • Sposobu wypełnienia, czyli drzwi pełnych oraz niepełnych (posiadających np. elementy ze szkła).
  • Koloru, czyli drzwi pokrytych jednolitą barwą lub o strukturze inspirowanej naturą (słoje drzewa itp.).

Jak dobrać drzwi wejściowe?

drzwi zewnętrzne

Kilka porad od firmy z Białegostoku.

Podczas wyboru właściwych drzwi wewnętrznych należy sobie odpowiedzieć na szereg pytań, które nie tylko ułatwią same zakupy, ale także sprawią, że korzystanie z tych elementów będzie wygodne, a same drzwi będą stylowe i posłużą przez lata.

Zatem, pierwszy pytaniem dotyczącym zakupu drzwi przeznaczonych do montażu w wejściu jest to odnoszące się do ich lokalizacji. Czy tego rodzaju produkty mają znaleźć się jedynie na zewnątrz danego pomieszczenia, biura lub mieszkania (i łączyć się z korytarzem bądź holem)? Czy też mają pełnić rolę drzwi wejściowych do całego budynku (i łączyć jego wnętrze z przestrzenią na zewnątrz)?

Gdy odpowiedź na to pytanie będzie Ci znana – pora pomyśleć o wyglądzie. Czy białostockie drzwi zewnętrzne mają pasować do wystroju wnętrza lub elewacji danego obiektu? Czy też mają stanowić element odróżniający i rzucający się w oczy?

Instrukcja montażu drzwi wejściowych krok po kroku?

Jak przebiega instalacja w Białymstoku?

W ramach naszych obowiązków zajmujemy się sprzedażą, transportem oraz montażem doskonałych drzwi wewnętrznych. Naszym klientom z Białegostoku, jak i okolic oferujemy zatem pełen komplet usług, w których składzie znajduje się zebranie pomiarów, doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania, przewiezienie oraz finalna instalacja drzwi wejściowych we wcześniej wskazanym miejscu.

Zapewniamy dostęp do tzw. gotowych projektów drzwi, jak i z powodzeniem realizujemy drzwi wejściowe na wymiar.

Ile wynosi cena drzwi wejściowych w Białymstoku ?

Koszty zakupu drzwi wejściowych wraz z montażem zależą przede wszystkim od ich rodzaju i dokładnej specyfikacji. Podstawowe produkty, które oferujemy w mieście Białystok zaczynają się już od kilkuset złotych za pojedyncze skrzydło.

W tym miejscu warto wspomnieć, że na ostateczną cenę wejściowych drzwi w Białymstoku wpływają także dobrane dodatki, w tym rodzaje klamek, ościeżnic, a nawet zamków.

Już teraz przejdź do kontaktu, aby poznać katalog naszych drzwi wejściowych, a także zamówić je wraz z montażem – bezpośrednio w Białymstoku, jak i jego okolicach!

Masz jakieś pytanie? Wyślij je do nas!