Katalog Monolit Białystok – okna i drzwi PCV oraz aluminium

katalog-okien-i-drzwi-monolit


Marka Monolit powstała w 2007 roku i od tego czasu zyskała zasłużoną renomę w branży stolarki okiennej oraz drzwiowej. W procesie unowocześniania firmy poszerzono zakres produkcji. W powstałej w roku 2014 hali produkcyjnej powstają obecnie także okna PCV. Szybko stały się one jednym z flagowych segmentów oferty Monolitu.

Polskie okna PCV marki Monolit stanowią godną uwagi propozycję w branży systemów okiennych. Za sprawą zaawansowanych technologicznie i trwałych produktów możecie Państwo już na etapie planowania stolarki otworowej dobrać odpowiednie rozwiązania lub zdecydować się na konkretne modele przy wymianie dotychczasowych okien.

Za każdym razem fachowo i profesjonalnie doradzimy na każdym etapie danej inwestycji.

Szeroka gama nowoczesnych okien PCV

Pakiety szybowe, systemy obwiedniowe oraz same systemy okienne stanowią nierozłączną całość, o którą firma Monolit dba z należytą starannością. Dzięki współpracy z zaufanymi producentami i dostawcami oddajemy w Państwa ręce modele sprawdzone pod katem wytrzymałości.

Wykonane są one z wysokiej klasy materiałów z uwzględnieniem aktualnych norm i standardów.

W odpowiedzi na potrzeby indywidualnych użytkowników oraz z myślą o Państwa wygodzie i komforcie powstały 3 rewelacyjne systemy okienne.

Wital Prestige Plus:

 • profile 6-komorowe,
 • opcja z pakietem 3-szybowym,
 • duże komory profili dla odpowiedniej wentylacji i odprowadzania wody,
 • bogate wzornictwo oklein,
 • dobra izolacja cieplna oraz akustyczna.

Wital Prestige:

 • system 6-komorowy,
 • możliwość zastosowania pakietów 3-szybowych,
 • odpowiednia stabilność za sprawą szerokiej komory zbrojeniowej,
 • optymalne uszczelnienie – powierzchnia zachodzenia ościeżnicy na skrzydło to 8 mm,
 • oś wrębu okuciowego w odległości 13 mm utrudnia włamanie.

Wital Prestige Therm:

 • profile okienne 6-komorowe,
 • system z pakietem 3-szybowym,
 • dodatkowe uszczelki środkowe dla poprawy parametrów akustycznych i termicznych,
 • stabilizatory wapniowo-cynkowe przyjazne środowisku,
 • optymalna wentylacja profili zapewniona przez duże komory.

Dobór okien PCV warto powierzyć specjalistom, dlatego zgłaszając się do nas otrzymacie Państwo nie tylko fachową poradę, lecz także możliwość kompleksowej obsługi obejmującej montaż i serwis gwarancyjny.

Państwa komfort i bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Okna PCV Monolit – korzystna opcja

Wszędzie tam, gdzie zastosowana może być taka właśnie stolarka okienna, zarówno w domach i mieszkaniach, jak też budynkach użyteczności publicznej, sprawdzą się nowoczesne i trwałe rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych użytkowników.

Atutem dla Państwa będzie dostępność wielu modeli w stałej sprzedaży, a w przypadku zamówień indywidualnych – krótki czas ich realizacji.

Marka Monolit reaguje na potrzeby rynku odpowiednimi działaniami, udoskonalając i poszerzając swoją ofertę.

Stolarka okienna skrojona na miarę

Realizując liczne zlecenia na terenie Białegostoku i okolic mieliśmy możliwość dokładnego poznania właściwości okien PCV Monolit. Ich trwałość oraz ponadczasowy wygląd sprawiają, że markę tę wybiera wielu klientów indywidualnych oraz usługodawców.

Zapraszamy do kontaktu – wybór okien dostępny w firmie Diadom Białystok spełni Państwa oczekiwania.

Producent okien PCV godny zaufania – Monolit

Systematyczny rozwój produkcji okien PCV tej marki sprawia, że możecie Państwo wybrać dokładnie takie połączenie cech systemów okiennych, które jest najkorzystniejsze dla danej inwestycji zarówno w stanie deweloperskim, jak też przy renowacji własnego domu lub mieszkania. Wśród atutów okien Monolit warto podkreślić:

 • innowacyjność – profesjonalne maszyny i urządzenia w nowoczesnym parku maszynowym sprawiają, że produkcja odbywa się na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa pracy,
 • wysoka jakość – każdy element systemów okiennych pochodzi od sprawdzonych dostawców, a proces ich montowania odbywa się w odpowiednich warunkach, dlatego efekt końcowy to okna godne polecenia,
 • optymalne właściwości – korzystne parametry dźwiękoszczelności oraz niski wskaźnik utraty ciepła, a dodatkowo zabezpieczenia przed włamaniem to kombinacja, która czyni wnętrze przytulnym i bezpiecznym,
 • bogaty wybór – od koloru profili okiennych po liczbę szyb oraz sposób uszczelniania pakietów szybowych; firma przewidziała możliwość indywidualnego doboru stolarki okiennej do charakteru budynku, w którym zostaną one zamontowane.

Stałe uzupełnianie zasobów magazynowych sprawia, że poszczególne profile dostępne są w regularnej sprzedaży, co przekłada się na krótkie terminy realizacji zleceń.

Klasycznie lub nowocześnie, zawsze stylowo

Współczesna stolarka okienna Monolit projektowana jest również pod kątem efektownego wyglądu, dlatego użyte w procesie produkcji materiały wyróżnia estetyka. Są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, długo zachowują dobry wygląd, opierają się powstawaniu trwałych przebarwień, odkształceń i innych uszkodzeń.

Najczęściej spotykane są profile w kolorze białym, natomiast bogaty wybór oklein sprawia, że można mieć stolarkę na wzór drewnianej – ciemnej niczym orzech lub jasnej jak dąb. Popularne są także kolory jednolite bez faktury drewna. Z dostępnymi wzorami można zapoznać się dzięki wzornikom.

Montaż okien PCV dla Państwa wygody

Proponując Państwu systemy okienne marki Monolit, oferujemy także montaż na terenie Białegostoku i okolic. Nasi doświadczeni specjaliści dokonają wcześniej niezbędnych pomiarów oraz pomogą wybrać odpowiedni model. Okna PCV będą dzięki temu trafioną inwestycją.

W firmie Diadom oferujemy okna tego producenta, ponieważ doceniamy ich jakość, dzięki której spełniają wymagania naszych najbardziej wymagających Klientów.