POL-SKONE Białystok – Drzwi


Firma POL-SKONE istnieje od 1990 roku i z powodzeniem wprowadza na rynek ciekawe rozwiązania dotyczące okien oraz drzwi. Bogaty asortyment, trwałość materiałów, a także precyzja wykonania sprawiają, że każdy model ma odpowiednie właściwości użytkowe. Również w Państwa domu może zagościć nowa jakość w postaci ciekawych skrzydeł drzwiowych lub drewnianych okiennic tej marki.

Stolarka okienna i drzwiowa na miarę potrzeb

Współczesne budownictwo daje wiele możliwości aranżacyjnych, a samodzielne wprowadzanie zmian w kwestii położenia i wielkości ościeży również jest popularne, dlatego w każdej z powyższych sytuacji POL-SKONE będzie Państwa sprzymierzeńcem. Proponowany przez nas asortyment spełni oczekiwania zarówno właścicieli niewielkich mieszkań, jak też wielkopowierzchniowych domów.

POL-SKONE Producent drzwi z pasją

W bogatej ofercie, uzupełnianej regularnie o nowe kolekcje i modele, znajdują się między innymi:

  • drzwi zewnętrze – montowane w domach, gdzie jedna ich strona skrzydła znajduje się na zewnątrz budynku; bogata gama kolorystyczna oraz zróżnicowana stylistyka drzwi zewnętrznych to sposób, aby skrzydło drzwiowe skomponowało się z elewacją i otoczeniem
  • drzwi wejściowe – między innymi jako wejście do mieszkania w bloku; najlepiej sprawdzają się takie drzwi wejściowe, które są spójne kolorystycznie z pozostałymi drzwiami na danej kondygnacji i bez trudu dobierzecie Państwo odpowiednie
  • drzwi wewnętrzne – do pokoju, kuchni, łazienki; zależnie od przeznaczenia mogą mieć mniej lub więcej powierzchni przeziernych, takich jak specjalne szklane wstawki ze szkła dymionego lub przyciemnianego w inny sposób.

Dodatkowy podział można zastosować, wyróżniając drzwi przesuwne (otwierane i zamykane bez typowych ościeżnic) oraz drzwi techniczne – specjalnie wzmacniane, na przykład przeciwpożarowe.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne dla aranżacji

Marka POL-SKONE to sposób na dopełnienie wszystkich pomieszczeń i nadanie odpowiedniego stylu najbliższemu otoczeniu. Pokój nastolatka może zostać uzupełniony drzwiami w kolorze kontrastowym do pozostałych, natomiast w eleganckiej sypialni zdecydowanie lepiej sprawdzą się klasyczne wzory i stonowane barwy.

Niezależnie od przygotowanej aranżacji lub pomysłu, z pewnością w aktualnej kolekcji znajdą się odpowiednie skrzydła drzwiowe, prawe lub lewe, gotowe do montażu.

Wystarczy sprawdzić katalog lub odwiedzić nasz punkt sprzedaży.

Warto wiedzieć o drzwiach z certyfikatem

Profesjonalizm marki POL-SKONE oraz przestrzeganie określonych standardów ma odbicie również w otrzymanych certyfikatach. Od 2000 roku firma posiada certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001. Poszczególne modele drzwi były wyróżniane również Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Nasze dotychczasowe realizacje to także dowód, że marka jest chętnie wybierana przez Klientów.