PORTA BIAŁYSTOK


W ofercie drzwi Porta Białystok dostępne są skrzydła wejściowe, pokojowe do kuchni czy łazienki. Firma Porta powstała w 1992 roku i właśnie od tego czasu codziennie wprowadza i rozwija cała branże stolarki drzwiowej. Dzięki największemu Parku maszyn do produkcji drzwi w Polsce może codziennie zapewniać Państwu dostęp do drzwi dostępnych w kilkuset punktach sprzedaży w całej Polsce. Firma Porta prowadzi także sprzedaż drzwi na rynki zagraniczne i właśnie to w tym kierunku firma rozwija się coraz bardziej, a sama marka jest już znana w dużej części Europy.Porta drzwi wewnętrzne – Producent

Sama gama wzorów i kolorów jest największa ze wszystkich producentów drzwi sprzedawanych na naszym rynku.

Zapraszamy do obejrzenia katalogu dostępnego na naszej stronie. Od wielu lat proponujemy drzwi wewnętrzne firmy Porta, głównie z powodu wykonania i jakości okleiny drzwiowej. Precyzyjne i szczegółowe towary zawsze polecamy w Salonie Diadom w Białymstoku.

Nasi przedstawiciele zawsze dobiorą dla Państwa odpowiedni model oraz kolor do wyboru z katalogu dostawcy zapraszamy w główna zakładkę drzwi .

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe, przylgowe – Porta Białystok

Ościeżnice przylgowe to najcześciej stosowane systemy w budownictwie mieszkaniowym lecz coraz częsciej klienci wybierają framugi bezprzylgowe. Niestety w tym przypadku cena jest dużo wyższa i może być nawet dwukrotnie większa od cen ościeży przylgowych. Plusem jednak są ukryte zawiasy oraz zamek magnetyczny co poprawia wygląd tego typu framugi. Montaż drzwi bezprzylgowych jest dużo bardziej szczegółowy, dlatego muszą państwo powieżyć tą usługę tylko sprawdzonym wykonawcom z wieloletnim doświadczeniem.

Drzwi Porta pokojowe, wejściowe do mieszkania

Porta do mieszkania lub domu to drzwi:

– wewnętrzne najbardziej wyróżniające modele ;

  • Oferta Porta Koncept, SKANDIA Premium, Premium, Focus Premium, BALANCE, HARMONY.

– wejściowe do domu proponuje modele z kolekcji ;

  • Oferta Steel SAFE RC2 z Thermo, Steel SAFE RC3 z Thermo, Eco POLAR PASSIVE, Eco POLAR.

– wewnętrzne przesuwne, łamane, suwane ALFA, drzwi suwane BETA i do tego proponujemy również systemy przesuwne PORTA , system przesuwny Metal , system przesuwny KOMPAKT, system przesuwny ALU, system przesuwny EFEKT, system przesuwny BLACK1 i BLACK2.

-Techniczne PORTA dostępne modele ;

  • Oferta INNOVO 37dB Intarsje 3, INNOVO 37dB Intarsje 4, INNOVO 37dB Intarsje 6, INNOVO 37db Intarsje 7 oraz INNOVO 42DB Intarsje 1.

Drzwi wewnętrzne Porta

Drzwi wewnątrzlokalowe lakierowane modele

  • skrzydła wewnętrzne MINIMAX, LONDYN, WIEDEŃ, Pora ROYAL Premium, Porta Skandia Premium, Porta VECTOR Premium, Porta Focus Premium, Porta DESIRE, Porta GRAND – Nowy model, Porta Duo – Nowość, Porta HIDE

Drzwi wewnątrzlokalowe ramiakowe w syntetycznej okleinie kategorie

  • Porta Verte HOME B, Verte HOME C, Verte HOME D, Verte HOME E, Verte HOME G, Verte HOME H, Verte HOME J Verte HOME L,N ,
  • Porta Verte PREMIUM A, D, B, C i E – nowość w katalogu
  • Porta Koncept grupa A, B, C, H i K
  • Porta BALANCE, HARMONY, INSPIRE grupa A, B, C – najczęściecj zamawiane produkty z asortymentu drzwi do wewnatrz pomieszczeń.

Skrzydła wewnątrzlokalowe płytowe w syntetycznej okleinie – jedna z najmocniejszych oklein na rynku z oferty, charakteryzuję się twardą powłoką, która chroni skrzydło przed uszkodzeniem mechanicznym.

Skrzydła wewnątrz lokalowe w naturalnej okleinie – piękne i naturalna powłoka w okleinie wykonanej ze skrawków drewna. Nadaje piękno i ponadczasowy wygląd produktów. Niestety cena tego typu produktów jest bardzo wysoka w porównaniu ze standardowymi drzwiami okleinowanymi folią.

Drzwi wewnętrzne łamane , przesuwane– stosowane w pomieszeniach w których często jest problem z drzwiami otwieranymi na lewą lub prawą stronę. Systemy przesuwne budują klimat pomieszczenia i bardzo często sprawdzają się w garderobach lub po prostu pokoju czasami klienci stoją tego typu drzwi do łazienki ale w tym przypadku nie zawsze jest możliwości zamontowania zamka do zamknięcia pomieszczenia od wewnątrz.

Drzwi techniczne – drzwi stosowane do pomieszczeń takich jak piwnica , garaż lub kotłwonia. W przypadku tego dostawcy można także zamówić drzwi w systemie ognioodpornym, które chronią pomieszczenie w przypadku wybuchu pożaru.

Porta Białystok – salon sprzedaży Diadom

Jak widać oferta producenta jest bardzo szeroka i można się w niej zagubić ze względu na bardzo dużo skrzydeł wewnętrznych i zewnętrznych dlatego zapraszamy do naszego Salonu przy ulicy Antoniukowskiej 6 w Białymstoku. Zawsze staramy się dobrać odpowiednie towary do Państwa domu lub mieszkania. Wybór odpowiedniej stolarki jest bardzo ważny dlatego warto go powierzyć sprawdzonemu dostawcy i ekipie monterskiej. W naszym salonie posiadamy tylko przeszkolone ekipy, które są gwarancją prawidłowego montażu w Białymstoku.

Zachęcamy także na sprawdzenia informacje oferty na głównej stronie sklep Producenta Porta sp z o.o.