WIKĘD


Drzwi wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania

Prestiżowe rozwiązania oraz nowoczesna rozbudowana baza maszynowa do produkcji drzwi stalowych. Firma WIKĘD powstała w 2002 roku i od samego początku zdobywała różne wyróżnienia takie jak Gazela Biznesu czy Diament miesięcznika Forbes. Aktualnie firma zatrudnia ponad 350 pracowników oraz obsługuję ponad 2500 punktów sprzedaży stolarki drzwiowej. Firma posiada własne laboratorium technologiczne przez co jakość wykonania drzwi jest na najwyższym poziomie.

Produkty Drzwi Wikęd

Produkty WIKĘD dają gwarancję jakości oraz wiele lat zadowolenia z bezawaryjnego użytkowania o czym świadczą zadowoleni klienci. Nowa kolekcja drzwi GlassLOft i GlassFront . Są to najnowsze trendy drzwi zewnętrznych, które wprowadził producent. Dzięki coraz to nowszym technologiom, firma ciągle idzie do przodu i wprowadza nowoczesne rozwiązania w stylizacji stolarki drzwiowej. Zapraszamy do przejrzenia katalogu producenta Wikęd i sprawdzenia ponadczasowych trendów mody drzwi do domu.

Nowa linia drzwi Wikęd PPOŻ ALU FIRELINE

Produkty w klasie EI 30 i EI 60 sprawdzają się idealnie do wydzielenia stref pożarowych. Badania są potwierdzone aprobatami według norm Europejskich. Dzięki czemu wybierając produkty Wikęd otrzymujemy bezpieczeństwo i pewność do do jakości na lata.

Zapraszamy do skorzystania z oferty drzwi zewnętrznych, uniwersalnych oraz antywłamaniowych w naszej firmie.