Dlaczego warto kupować drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

Prezentujemy Państwu– 5 rozsądnych powodów, dlaczego warto kupić drzwi z ościeżnicą. Drzwi wewnętrzne nabyć można w kilku dogodnych opcjach, zależnie od indywidualnych potrzeb oraz od propozycji producentów. W drzwiach wewnętrznych z ościeżnicą, skrzydło drzwiowe oraz konstrukcja niezbędna do osadzenia drzwi w ościeżach stanowią odpowiednio dobrany duet, który przy użyciu właściwych narzędzi i akcesoriów można trwale zamontować.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą dla własnego domu

Inwestycja w stolarkę drzwiową powinna być przemyślaną decyzją, dlatego tym bardziej należy zastanowić się nad rozwiązaniami, które uproszczą montaż drzwi i podniosą ich wydajność. Jakie są zatem główny powody, które sprawiają, że zakup drzwi wewnętrznych z ościeżnicą okazuje się być mądrą decyzją?

1. Opcja niezastąpiona przy drzwiach na wymiar

Drzwi wewnętrzne na wymiar mają nietypowe rozmiary, dlatego konieczne jest również dobranie odpowiedniej ościeżnicy, jeżeli nowe drzwi nie są wielkości dotychczasowych. Etap tworzenia drzwi na Państwa zamówienie, obejmujący także przygotowanie ościeżnic sprawi, że cała konstrukcja będzie od początku bardziej stabilna.

2. Zapobieganie mostkom termicznym

Punktowa gorsza izolacyjność progów lub ościeży to jedna z odmian mostków termicznych. Poza czasowych wychłodzeniem, może dochodzić w tych mostkach również do skraplania wody. Za sprawą idealnie dopasowanej ościeżnicy problem można znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować to zjawisko i cieszyć się ciepłem we wnętrzach domu.

3. Dopasowane zawiasy

Liczba zawiasów ma znaczenie także w drzwiach wewnętrznych, dlatego wybierając skrzydło drzwi oraz futrynę, warto zapytać o kompletną opcję, czyli sprzedaż drwi wraz z ościeżnicą. Będziecie mieć Państwo wtedy pewność, że całość stanowi konstrukcję gotową do montażu w domu lub mieszkaniu.

4. Indywidualny sposób otwierania

Ościeżnice dopasowuje się również pod kątem planowanego lub dotychczasowego otwierania i zamykania drzwi. Inne zatem będzie położenie drzwi wewnętrznych prawych, czyli takich, gdzie otwierając drzwi do siebie, mamy zawiasy po prawej stronie, a inne lewych, gdzie w tej samej sytuacji zawiasy są po lewej stronie względem otwierającego, a klamka po prawej.

5. Spójność z drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Szukanie odpowiedniej wersji ościeżnic mogłoby niepotrzebnie zająć Państwa wolny czas, dlatego gotowe wartościowe rozwiązania oferowane są jako całość. Sprawia to, że jeżeli drzwi są w stylu retro, również ościeżnica będzie dopasowana stylistycznie. Wersja z ościeżnicą jest niezastąpiona również w przypadku systemów bezprzylgowych, gdzie futryna stanowi jedną płaszczyznę ze skrzydłem drzwiowym.

Możliwości z drzwiami wewnętrznymi z ościeżnicą

Dobór akcesoriów oraz elementów dodatkowych do skrzydła drzwiowego jest konieczny w przypadku, gdy podstawowy model nie posiada tych dodatków.

Wybierając drzwi wewnętrzne z ościeżnicą zyskujecie Państwo pewność, że po prawidłowym montażu całości, wejścia do poszczególnych pomieszczeń zyskają odpowiednią oprawę.

Dodaj komentarz

  Formularz kontaktowy

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy po to, aby CI pomóc.

  7 lat doświadczenia
  własne ekipy montażowe
  własna flota pojazdów
  biuro handlowe w Białymstoku
  tysiące zadowolonych klientów
  zaangażowanie

  Zadowoleni klienci

  Poznaj ich opinie

  opinia drzwi barbara

  Barbara

  Klient

  Fachowość, terminowość. Obsługa na najwyższym poziomie.

  syliwa opinie okna

  Sylwia

  Klient

  Szybka realizacja, okna zamontowane szybko i sprawnie. Świetny kontakt, polecam.

  łukasz montaż okien opinia

  Łukasz

  Klient

  Solidni fachowcy, okna wysokiej jakości.

  POznaj

  Naszych partnerów

  Długofalowa współpraca pozwala nam zaoferować najlepsze warunki dla naszych klientów.

  prestige logo

  Masz jakieś wątpliwości?

  Skontaktuj się z naszym konsultantem.