Drzwi Gerda, czyli solidność dla ceniących bezpieczeństwo

Styl, bezpieczeństwo, niezawodność – to hasła, które dla firmy Gerda są synonimem jakości produkowanych przez nią wyrobów. Od 1986 r. oferuje ona solidne drzwi i akcesoria antywłamaniowe. To jedna z najbardziej rozpoznawanych marek tego segmentu stolarki budowlanej. Przez prawie 30 lat działalności została ona wielokrotnie doceniona przez klientów, między innymi nagrodami typu Laur Konsumenta. Jak to przekłada się na codzienne korzyści z użytkowania drzwi antywłamaniowych tej marki?

Docenić bezpieczeństwo – misja firmy Gerda

Wyroby firmy Gerda wyróżnia solidność, która gwarantuje bezpieczeństwo w domach jej klientów. Misją tej marki jest zaspokajanie potrzeb pojedynczych ludzi oraz społeczności w zakresie ochrony osób i mienia.

Firma Gerda osiąga ten cel poprzez specjalizację w produkcji wyrobów zapewniających odporność na włamanie i wysoki poziom zabezpieczeń, takich jak:

 • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wejściowe,
 • zamki wpuszczane i nawierzchniowe,
 • tarcze drzwiowe,
 • kłódki,
 • wkładki profilowe i cylindryczne.

Gerda posiada wiele certyfikatów potwierdzających jakość jej produktów, ale również jest wybierana przez klientów w konkursach jako przykład solidnej firmy. W 2012 roku po raz czwarty z rzędu przyznano jej Złoty Laur Klienta. Jest też nagrodzona za wysoką wytrzymałość drzwi Złotym Godłem w kategorii Konsumencki Lider Jakości. Te wyróżnienia świadczą same za siebie.

Kiedy szczególnie warto zadbać o bezpieczeństwo? 5 sytuacji skłaniających do zamontowania drzwi antywłamaniowych

Gerda we współpracy z Diadom Białystok

Producenci antywłamaniowych skrzydeł drzwiowych – tacy jak Gerda – zwracają uwagę na podstawową potrzebę zapobiegania zagrożeniom. Zastanawiając się nad zakupem nowych drzwi, warto przemyśleć własne wymagania w tym zakresie.

Dodatkowe zabezpieczenie domu i mienia przydaje się, gdy:

 • często wyjeżdżamy,
 • późno wracamy z pracy,
 • posiadamy drogie wyposażenie domu,
 • nasza okolica jest raczej anonimowa, nie utrzymujemy bliższych kontaktów z sąsiadami,
 • mamy niewielką liczbę domowników albo mieszkamy w pojedynkę.

Poczucie bezpieczeństwa w swoim domu wpływa na nasze samopoczucie. Zabezpieczając mieszkanie, mamy też większą swobodę na co dzień – można zostawić je puste i zająć się swoimi sprawami.

Drzwi antywłamaniowe – jak dokonać dobrego wyboru?

Na co zwracać uwagę przy wyborze antywłamaniowych skrzydeł drzwiowych? Przede wszystkim na dobrego ich producenta z dużym doświadczeniem w produkcji takich wyrobów. Wmontowane zabezpieczenia nie ujawnią swojej skuteczności w zapobieganiu włamaniom od razu.

Dlatego warto zapoznać się z opiniami innych klientów przed zakupem, aby wstępnie ocenić ich wytrzymałość.

Kolejne wyznaczniki zadowolenia z wybrania drzwi antywłamaniowych, to:

 • wygoda używania – którą zapewnia dźwiękoszczelność i termoizolację,
 • dodatkowe wzmocnienia – występowanie stałych bolców antywyważeniowych utrudniających sforsowanie drzwi, nawet z użyciem elektronarzędzi oraz niestandardowe dodatki, jak w przypadku drzwi od firmy Gerda, która oferuje wkładkę RIM 600, zapewniającą 4 miliardy kombinacji kodu klucza;
 • ciekawy styl wykonania – szeroka gama kolorystyczna skrzydeł drzwi i ościeżnic oraz pancerne przeszklenia, czy dodatkowe zdobienia;
 • materiały przyjazne środowisku – niezbędne atesty, które gwarantują ekologiczne właściwości wybranych przez nas modeli.

Ważne warunki – wysoka jakość

Wszystkie te warunki sprawiają, że korzystanie ze skrzydeł drzwiowych o specyfikacji antywłamaniowej nie różni się od używania tradycyjnych modeli dobrej jakości. Ponadto w przeciwieństwie do tych ostatnich, mamy zapewnioną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Firma Gerda to sprawdzony producent drzwi i akcesoriów antywłamaniowych, które pomagają czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zapobieganie problemom, takim jak włamania, wymaga inwestycji w skuteczne wyroby.

Zapewnią one komfort życia po swojemu – bez obawy, że naszemu mieszkaniu ktoś zagraża.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy po to, aby CI pomóc.

7 lat doświadczenia
własne ekipy montażowe
własna flota pojazdów
biuro handlowe w Białymstoku
tysiące zadowolonych klientów
zaangażowanie

  POznaj

  Naszych partnerów

  Długofalowa współpraca pozwala nam zaoferować najlepsze warunki dla naszych klientów.

  prestige logo

  Masz jakieś wątpliwości?

  Skontaktuj się z naszym konsultantem.